ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Дніпрі працівник лікарні вимагав $4000 з пораненого бійця

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Липня 2025, 18:24

Викрито схему незаконного впливу на ВЛК, коли за комісування пораненого бійця працівник лікарні у Дніпрі вимагав $4000.

Про це повідомив 24 липня Офіс Генерального прокурора.

За даними слідства, військовослужбовець, який має бойові травми та контузії, звернувся до ВЛК у зв’язку з погіршенням стану здоров’я.

Попри наявність законних медичних підстав, комісування затягувалося. Скориставшись ситуацією, підозрюваний — інспектор медзакладу, який раніше працював у цій же лікарні заступником керівника, запропонував бійцю «допомогу» — за $4 тисячі.

У травні 2025 року фігурант отримав першу частину неправомірної вигоди, а у липні — другу. Того ж дня бійцю надали висновок ВЛК, згідно з яким він визнаний лише обмежено придатним до військової служби, попри обіцянки повного звільнення.

Під час передачі другої частини коштів та документів, колишнього посадовця було затримано. За процесуального керівництва Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Східного регіону йому повідомили про підозру за надання та отримання неправомірної вигоди, поєднану з її вимаганням.

У межах кримінального провадження за ч. 3 ст. 369-2 КК України працівниками ДБР та ДВБ Нацполіції перевіряються й інші можливі учасники протиправної схеми.

Прокурорами готується клопотання про обрання запобіжного заходу для підозрюваного.

Як повідомляла АрміяInform, на Донеччині прокурори скерували до суду справу лікаря, який вимагав хабаря у військового на Донеччині. Йому загрожує до 10 років ув’язнення.

 

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Пам’яті Героя України, льотчика В’ячеслава Радіонова
Пам’яті Героя України, льотчика В’ячеслава Радіонова

Ціною життя врятував повний склад пілотів і літаків 40-ї авіабригади.

Росія випустила по Україні близько 150 БПЛА
Росія випустила по Україні близько 150 БПЛА

У ніч на 4 березня противник атакував 149 ударними БПЛА типу Shahed, «Гербера», «Італмас» та дронами інших типів, близько 100 із них — «Шахеди».

Протягом минулої доби на фронті зафіксовано 144 бойові зіткнення — Генштаб ЗСУ
Протягом минулої доби на фронті зафіксовано 144 бойові зіткнення — Генштаб ЗСУ

Найбільше ворог атакував на Гуляйпільському (25), Покровському (25) та Костянтинівському (17) напрямках.

Ворог втратив близько 1000 солдатів, дві РСЗВ та п’ять танків — Генеральний штаб ЗСУ
Ворог втратив близько 1000 солдатів, дві РСЗВ та п’ять танків — Генеральний штаб ЗСУ

За минулу добу армія країни-агресора втратила 980 одиниць особового складу, п'ять танків та 32 артсистеми.

AI-оператор у кабіні: коли штучний інтелект стає членом екіпажу
AI-оператор у кабіні: коли штучний інтелект стає членом екіпажу

Штучний інтелект дедалі впевненіше виходить за межі аналітичних центрів і серверних — і заходить просто в кабіну бойової техніки.

15 років тюрми отримав зрадник, який наводив російські удари на блокпости в Одесі
15 років тюрми отримав зрадник, який наводив російські удари на блокпости в Одесі

За матеріалами справи, коригуванням ворожих ударів займався завербований фсб 54-річний підприємець з Одеського району.

ВАКАНСІЇ
Начальник групи секретно-документального забезпечення, військовослужбовець

від 20000 до 30000 грн

Дніпро

Комендатура військових сполучень (Дніпро)

Начальник складу безпілотних авіаційних комплексів

від 25000 до 30000 грн

Полтава

Військова частина А4759

Командир відділення

від 22000 до 52000 грн

Одеса

Військова частина А4055

Командир відділення

від 21000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

Стрілець, Військова служба за контрактом, Військовослужбовець ЗСУ

від 20000 до 120000 грн

Петрівське, Запорізька область

Фельдшер медичного пункту, військовослужбовець

від 21000 до 125000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

--- ---