У Харкові викрито злочинну групу з 13 осіб, до якої входили посадовці медико-соціальних експертних комісій та їхні спільники. Суд визнав…
На Лиманському напрямку пілоти батальйону «SIGNUM» виявили та знищили ворожий комплекс РЕБ, який окупанти намагалися приховати серед десятків фальшивих антен, розкиданих уздовж лісосмуги.
Про цю історію, де досвід переміг хитрість, розповіли на сторінці батальйону Signum 53-ї окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха.
«Пілоти батальйону SIGNUM виявили незвичну картину в лісосмузі — десятки круглих антен, розкиданих уздовж посадки. На перший погляд це щільне поле РЕБ. Але досвід підказує: не все те сигнал, що блищить», — йдеться в повідомленні.
Зазначається, що російські загарбники намагалися дезорієнтувати українських операторів, зібравши старі супутникові тарілки та розставивши їх у кущах. «Думали, що впіймають нас на муляж. Та не на тих нарвались», — коментують у батальйоні.
Серед усього цього «лахміття», як його назвали бійці, дійсно ховався справний комплекс РЕБ. Українські пілоти виявили спочатку блок управління, а потім — і активні антени.
В результаті влучного удару ворожу систему радіоелектронної боротьби було знищено. «Тепер наші дрони знову бачать усе чітко», — підсумували в Signum.
Як повідомляла АрміяInform, на Лиманському напрямку пілоти батальйону Signum завдали влучних ударів по ворожій логістиці.
До речі, якщо вам цікаві не тільки відео боїв, але й більш спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на телеграм-канал АрміяInform
@armyinformcomua
Окупаційні сили рф намагалися ліквідувати своїх же військових, які вирішили здатися бійцям ЗСУ.
На цей час загальна кількість бойових зіткнень становить 86.
У німецькому Майнці відбулася перша спільна конференція НАТО та України з обміну досвідом у сфері логістики — CJL3C, присвячена практикам забезпечення війська в умовах повномасштабної війни.
На території бєлгородської області рф тривають бойові дії, які призводять до загибелі та зникнення безвісти російських військовослужбовців.
Сили оборони України уразили три бурові установки корпорації «Лукойл» в акваторії Каспійського моря, а також завдали вогневого ураження пусковій установці ЗРК «Бук-М3» і складу матеріально-технічного підрозділу противника на тимчасово окупованих територіях.
Бійці пошуково-ударного угруповання «Хартія», які працюють у центрі Куп’янська, повернулися з бойового завдання на відновлення. Світлини, оприлюднені після виходу з позицій, фіксують справжню ціну боїв за місто — виснаження, поранені руки, закривавлений одяг і втому, за якою стоїть збережена лінія оборони.
Технік із системного адміністрування
від 21000 до 51000 грн
Чернігів
Чернігівський зональний відділ ВСП
У Харкові викрито злочинну групу з 13 осіб, до якої входили посадовці медико-соціальних експертних комісій та їхні спільники. Суд визнав…