ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Верховна Рада встановила 28 липня Днем пам’яті закатованих або загиблих у полоні

Новини
23 Липня 2025, 18:06
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Про це повідомив 23 липня 1-й корпус Нацгвардії «Азов».

«Ми дякуємо всім представникам громадськості та влади, хто брав участь в розробці, відстоюванні та прийнятті цього рішення.

Встановлення дня пам’яті саме 28 липня невипадкове. В ніч з 28 на 29 липня 2022 року росія здійснила масове вбивство військовополонених захисників Маріуполя в Оленівці.

І тепер саме цей день стане нашим символом пам’яті про тих, хто загинув в російській неволі; тих, хто зараз перебуває в полоні.

Військовослужбовці 1-го корпусу НГУ «Азов» послідовно виступали на підтримку встановлення дня пам’яті за полоненими.

«Це наш моральний обов’язок. Це визнання того, що навіть у неволі наші люди залишались воїнами і держава не має права їх забути», — наголосив підполковник Святослав «Калина» Паламар, заступник командира 1-го корпусу НГУ «Азов» по роботі з особовим складом.

Ми пам’ятаємо кожного, хто загинув у ворожих тюрмах.

Ми продовжуємо боротися за життя тих, хто досі в полоні», — сказано у повідомленні корпусу «Азов».

Як повідомляла АрміяInform, медсестра «Мама» повернулась у вогонь «Азовсталі» — і витримала пекло Оленівки.

 


Перші результати очікуються на початку 2027 року: Президент розповів про роботу над вітчизняною балістикою та системою FREYJA
Перші результати очікуються на початку 2027 року: Президент розповів про роботу над вітчизняною балістикою та системою FREYJA

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що програма FREYJA вже перебуває на етапі активної реалізації.

Президент доручив підготувати спеціальну санкційну операцію проти російського ОПК
Президент доручив підготувати спеціальну санкційну операцію проти російського ОПК

Президент України Володимир Зеленський провів координаційну нараду щодо санкційної політики проти росії.

На Луганщині Apachi розгромили логістику окупантів: уражено електростанцію, АЗС і транспорт
На Луганщині Apachi розгромили логістику окупантів: уражено електростанцію, АЗС і транспорт

Оператори ББпС Apachi 81-ї окремої аеромобільної Слобожанської бригади на Луганщині завдали ударів по ключових об’єктах логістики російських військ.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Начальник електростанції

від 20000 до 22000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Olx Інженер базових станцій

від 50000 до 130000 грн

Ужгород, Закарпатська область

WorkUa Оператор БПЛА (малі, ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Батальйон безпілотних систем 154 ОМБр

WorkUa Офіцер управління забезпечення

від 65000 до 125000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

WorkUa Радіотелефоніст 23 ОМБр

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

WorkUa Оператор БПЛА (ЗСУ)

від 20000 до 100000 грн

Надвірна

Надвірнянський РТЦК та СП

ПУБЛІКАЦІЇ