ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Покровський та Лиманський — у Генштабі ЗСУ назвали найгарячіші напрямки

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 17 Липня 2025, 16:40

Від початку доби між Силами оборони та російськими окупаційними силами відбулося 72 бойових зіткнення.

Про це йдеться у зведенні Генерального штабу ЗСУ з оперативною інформацією станом на 16.00 17 липня.

На Північно-Слобожанському і Курському напрямках з початку доби відбулося сім атак ворожих військ. Крім того, ворог завдав 10 авіаударів, скинувши 15 керованих авіабомб, а також здійснив 181 обстріл позицій наших військ та населених пунктів, з яких чотири — з реактивних систем залпового вогню.

На Південно-Слобожанському напрямку Сили оборони відбили три атаки противника поблизу населеного пункту Вовчанськ, ще одне боєзіткнення триває. Ворог завдав авіаударів по районах населених пунктів Окіп, Борщова, Вовчанськ, Чугунівка.

На Куп’янському напрямку російські окупанти тричі намагалися прорвати нашу оборону в районах населених пунктів Куп’янськ, Зелений Гай та в напрямку Піщаного.

На Лиманському напрямку загарбницька армія здійснила 12 атак на позиції українських підрозділів поблизу населених пунктів Новоєгорівка, Греківка, Карпівка, Зелена Долина, Колодязі, Серебрянка та у бік Шандриголового, п’ять боєзіткнень досі тривають.

Двічі окупанти намагались йти вперед на Сіверському напрямку, агресор проявляв активність в районі Григорівки.

На Краматорському напрямку українські захисники зупинили чотири атаки противника у бік Ступочок, Білої Гори та Предтечиного.

На Торецькому напрямку ворог здійснив шість штурмових дій у районах Щербинівки, Петрівки, Русиного Яру та в напрямку Плещіївки. Один бій триває досі.

На Покровському напрямку російські загарбники здійснили 28 спроб потіснити наших захисників із займаних позицій у районах населених пунктів Полтавка, Новоекономічне, Лисівка, Новоукраїнка, Звірове, Удачне, Муравка, Олексіївка та в напрямку Покровська й Новопавлівки. Сили оборони стримують натиск та відбили 25 атак противника, три боєзіткнення тривають досі.

На Новопавлівському напрямку ворог шість разів намагався прорвати оборону наших захисників у районах населених пунктів Піддубне, Воскресенка, Вільне Поле, Шевченко. Сили оборони відбили три ворожі штурми, ще три боєзіткнення досі тривають.

На Гуляйпільському, Оріхівському та Придніпровському напрямках ворожих атак не зафіксовано, проте ворог завдав авіаударів по Степногірську та Ольгівці.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Краще здатися: окупант посьорбав води з калюжі й помер у руїнах
Краще здатися: окупант посьорбав води з калюжі й помер у руїнах

Бійці 225-го штурмового полку показали, як відрізняється реальність і російська реклама армійської служби.

Як працює рекрутинг у 2026 році: Міноборони розповіло в деталях
Як працює рекрутинг у 2026 році: Міноборони розповіло в деталях

За час повномасштабної війни система комплектування Сил оборони докорінно змінилася.

Рота ухилянтів заплатила по $4000 — у Києві викрили масштабну схему
Рота ухилянтів заплатила по $4000 — у Києві викрили масштабну схему

Припинена діяльність міжрегіональної групи, яка системно втручалася у державні реєстри та організовувала ухилення від призову майже 100 військовозобов’язаним.

Один скид — четверо полонених: наш бомбер примусив росіян здатися
Один скид — четверо полонених: наш бомбер примусив росіян здатися

Екіпаж важких бомберів 429-ї бригади безпілотних систем «Ахіллес» не лише зупинив, а й полонив штурмову групу ворога.

Ракетами по дітях: двоє підлітків постраждало внаслідок російського удару по Одещині
Ракетами по дітях: двоє підлітків постраждало внаслідок російського удару по Одещині

Вдень 04 березня збройні сили рф атакували балістичною ракетою  обʼєкт транспортної інфраструктури Одещини. 

ВАКАНСІЇ
Майстер ремонтної майстерні

від 25000 до 30000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Старший стрілець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

128 ОБр Сил ТрО

Снайпер

від 26000 до 130000 грн

Харків

Рота снайперів спеціального призначення

Стрілець

від 21000 до 130000 грн

Івано-Франківськ

75 батальйон 102 бригада

Гранатометник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Стрілець-снайпеp

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

--- ---