Так мешканець Кропивницього відреагував на законні вимоги працівника Національної поліції України та військовослужбовців Збройних Сил України з ТЦК та СП…
Верховна Рада України 16 липня проголосувала за відставку прем’єр-міністра Дениса Шмигаля. Це автоматично означає відставку всього уряду.
Рішення підтримав 261 народний депутат.
Денис Шмигаль напередодні написав заяву з проханням звільнити його з посади глави уряду. Його п’ятирічна каденція — найдовша серед усіх українських прем’єрів за час незалежності України.
Цього тижня Президент України Володимир Зеленський повідомив про реформування Кабміну. На посаду прем’єр-міністра глава держави запропонував Юлію Свириденко.
Денис Шмигаль в новому уряді обійматиме посаду Міністра оборони України. Нинішній очільник оборонного відомства Рустем Умєров стане послом України в США.
Президент аргументував ці зміни необхідністю посилення власного оборонного виробництва та концентрації досвіду в секторі безпеки.
Володимир Зеленський також провів нараду щодо оборонної сфери з Рустемом Умєровим та Денисом Шмигалем та обговорив українське виробництво зброї, домовленості з партнерами, постачання для нашої армії.
Затвердження нового прем’єр-міністра очікується у Верховній Раді 17 липня. Далі глава уряду вносить подання на призначення міністрів, окрім глав Міноборони та МЗС, кандидатури яких пропонує Президент України.
@armyinformcomua
Українська компанія HIMERA залучила $2,5+ млн для подальшого розвитку технологій та посилення позицій як на українському, так і на міжнародному ринку оборонних комунікацій.
По 12 і 10 років ув’язнення отримали ще двоє інформаторів фсб, яких контррозвідка СБУ викрила у квітні 2024 року на Хмельниччині.
У 2022 році підготовка тривала 30 діб. У 2025-му — вже 51. Це дає більше часу на практичні заняття та поступову адаптацію до умов служби.
Піхотинець Сергій Марков із позивним «Кікі» із 2-го мотопіхотного батальйону 93-ї механізованої бригади «Холодний Яр» провів на позиціях у Торецьку 168 днів.
Багато наших громадян плутають поняття зняття з військового обліку та виключення з військового обліку.
У 141-й окремій механізованій бригаді виконують бойові завдання достроково звільнені з в’язниці громадяни України і вони вже мають досвід успішних операцій.
Так мешканець Кропивницього відреагував на законні вимоги працівника Національної поліції України та військовослужбовців Збройних Сил України з ТЦК та СП…