ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Кіт у чоботях» не зворушив дрон: спроба окупанта розжалобити камеру закінчилась вибухом

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Липня 2025, 15:57

На Лиманському напрямку пілоти батальйону «SIGNUM» знищили автомобіль з окупантом, який, за їхнім іронічним коментарем, мав «очі, як у кота зі „Шрека“», але це не врятувало його від ураження.

Про цей епізод та знищення ще однієї ворожої цілі розповіли на сторінці батальйону «Signum» 53-ї механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха.

«Під час повітряної розвідки був помічений рух… Автомобіль, що поводиться надто впевнено», — йдеться у повідомленні.

Коли пілот знизився, щоб роздивитися, хто за кермом, «із салону виліз персонаж: модні окуляри, вираз обличчя — як у кота з Шрека».

«Сумно, але це не мультик. Попри сльозливий погляд, ми діємо чітко», — коментують у батальйоні, зазначаючи, що ціль було ідентифіковано та знищено.

Також у підрозділі повідомили про знищення добре знайомої «буханки», яка «занадто довго почувалась безкарною. Сьогодні її маршрут обірвався».

Як повідомляла АрміяInform, оператори батальйону Signum 53-ї механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха знищили 7 розвідувальних та ударних «крил» окупантів.

До речі, якщо вас цікавить спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на телеграм-канал АрміяInform

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Сталевий кордон» на Курщині спалив 6 укриттів окупантів і антену зв’язку
«Сталевий кордон» на Курщині спалив 6 укриттів окупантів і антену зв’язку

На Курському напрямку оператори БПЛА прикордонної бригади «Сталевий кордон» уразили шість ворожих укриттів, антену зв’язку та двох російських військових.

«Мій взвод готовий іти зі мною»: командирка штурмового взводу розповіла, як здобула авторитет у бою
«Мій взвод готовий іти зі мною»: командирка штурмового взводу розповіла, як здобула авторитет у бою

Світлана — командирка штурмового взводу 92 окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка. Свій авторитет вона виборола не словами, а бойовими виходами під час Куп’янської операції — разом із підрозділом, під обстрілами та в найскладніших умовах.

Росіяни спробували вбити своїх же військових, які вирішили здатися у полон
Росіяни спробували вбити своїх же військових, які вирішили здатися у полон

Окупаційні сили рф намагалися ліквідувати своїх же військових, які вирішили здатися бійцям ЗСУ.

Ворог 25 разів атакував на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ
Ворог 25 разів атакував на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ

На цей час загальна кількість бойових зіткнень становить 86.

НАТО вивчає логістику ЗСУ: у Німеччині пройшла перша спільна конференція CJL3C
НАТО вивчає логістику ЗСУ: у Німеччині пройшла перша спільна конференція CJL3C

У німецькому Майнці відбулася перша спільна конференція НАТО та України з обміну досвідом у сфері логістики — CJL3C, присвячена практикам забезпечення війська в умовах повномасштабної війни.

«На зв’язок не виходить із 27-го»: ГУР перехопило розмову про втрати армії рф у самій росії
«На зв’язок не виходить із 27-го»: ГУР перехопило розмову про втрати армії рф у самій росії

На території бєлгородської області рф тривають бойові дії, які призводять до загибелі та зникнення безвісти російських військовослужбовців.

ВАКАНСІЇ
.Net engineer

від 55000 до 130000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

Інспектор прикордонної служби (військова служба)

до 20000 грн

Житомир

Державна прикордонна служба України

Рульовий-мотоpист, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Стрілець

від 20000 до 20000 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

Стрілець-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Черкаси

Косівський РТЦК та СП

Стрілець-електрик (ДШВ)

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

--- ---