ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Ми їх прозвали бункер-гараж» — поблизу Торецька окупанти атакують танками-камікадзе

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 11 Липня 2025, 9:07

На Торецькому напрямку відбивають атаки ворога. У тому числі і механізовані накати. Для прориву української оборони окупанти використовують танки-камікадзе.

Про це в ефірі Армія TV говорив начальник штабу батальйону безпілотних систем «Спалах» 28 окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу з позивним «Перепел».

За його словами, напередодні, в зоні відповідальності підрозділів бригади, знищили два обварених «мангалами» танки. До цього важкої техніки тут не бачили вже півтора місяця. Цього разу залізні монстри несподівано висунулись на лінію бойового зіткнення, і висадили штурмовиків.

Далеко піхота не дійшла, була знищена. Танки ж, яких назвали «бункер-гаражі», атакували десятками fpv-дронів і спалили. Однак металеві монстри, зізнався «Перепел», здивували.

«Ми їх прозвали „бункер-гараж“. Я так розумію, що це як одноразовий засіб. Не уявляю як його потім розібрати, щоб відремонтувати в разі якихось масштабних поламок. Моя особиста думка, я вважаю, що вони їх випускають як камікадзе. Аби висадити піхоту і дай Боже, щоб повернулись. Але слава Богу, що в них це не виходить, допомагаємо», — зазначив начальник штабу батальйону безпілотних систем «Спалах» 28 окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу.

Як повідомляла АрміяInform, на Краматорському напрямку, в районі Часового Яру, ситуація не змінюється. В зоні відповідальності «королівської» бригади противник, а це підрозділи 98-ї повітряно десантної дивізії, щодня намагаються штурмувати.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Як зброярам оформити статус резидента Defence City та які його переваги — пояснює Міноборони

Як зброярам оформити статус резидента Defence City та які його переваги — пояснює Міноборони

Оборонне відомство розповіло про порядок надання статусу резидента Defence City для підприємств оборонно-промислового комплексу, а також ключові переваги цього режиму.

П’ятеро захисників нагороджені Хрестом бойових заслуг

П’ятеро захисників нагороджені Хрестом бойових заслуг

Президент Володимир Зеленський підписав 2 січня указ №2/2026 «Про відзначення державними нагородами України».

Крайній мій бойовий вихід тривав 78 діб — медик «Баптист» воює зброєю, яку добув у бою

Крайній мій бойовий вихід тривав 78 діб — медик «Баптист» воює зброєю, яку добув у бою

Бойовий медик 80-ї десантно-штурмової Галицької бригади ДШВ ЗСУ Ігор з позивним «Баптист» розповів, що віра не заважає йому нищити ворогів.

Як ветеранам і ветеранкам безпечно повертатись до спорту — Мінветеранів пояснює

Як ветеранам і ветеранкам безпечно повертатись до спорту — Мінветеранів пояснює

Фізична активність є важливою складовою відновлення після служби та травм. Водночас повернення до спорту має бути зваженим і безпечним.

Феєрверки у Криму ― ГУР показав підбірку ударів по російській ППО, авіації та флоту

Феєрверки у Криму ― ГУР показав підбірку ударів по російській ППО, авіації та флоту

Майстри спецпідрозділу ГУР МОУ «Примари» вітають українців з прийдешнім Новим роком та дарують незабутні історичні кадри ліквідації дороговартісних військових цілей російських окупантів у 2025-му.

427-й полк «Рарог» Сил безпілотних систем масштабувався до бригади

427-й полк «Рарог» Сил безпілотних систем масштабувався до бригади

«Рарог» за надкороткий час масштабувався від роти до окремого батальйону, а менш ніж за рік — від полку до бригади. Поясненням таких темпів розвитку стали високі показники ефективності.

ВАКАНСІЇ
Головний спеціаліст юридичного відділу

від 19000 грн

Вся Україна

Військова частина A2330

Технік зенітного ракетного обладнання, військовослужбовець

від 23500 до 53500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

Кулеметник (за контрактом ЗСУ)

від 20100 до 120000 грн

Вінниця

Вінницький РТЦК та СП

Оператор відділення управління

від 21000 до 60000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Старший оператор-дешифрувальник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Радіотелефоніст мінометної батареї, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

--- ---