ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Музика незламності: гімн ВМС України отримав сучасне аранжування

Відео Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 6 Липня 2025, 9:36

6 липня 2025 року увійшло в історію Військово-Морських Сил України як день, коли гімн ВМС отримав нове, сучасне звучання.

Вперше музичне виконання сучасного гімну відбулося в місті-герої Миколаєві. Його виконав військовий оркестр 406 окремої артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Олексія Алмазова разом з артистом Миколаївського національного академічного Українського театру драми та музичної комедії заслуженим артистом України Олександром Лебедем.

Гімн, створений на слова поета Леоніда Курявенка, був оновлений завдяки аранжуванню начальника оркестру — військового диригента майора Віталія Мацюка. Нова музична інтерпретація поєднує традиційні мотиви з сучасним стилем, що робить її актуальною в умовах сьогоднішньої боротьби за незалежність.

Символічно, що ця музична подія відбулася в час, коли український флот продовжує демонструвати стійкість перед агресором. З 2014 року, під час анексії Криму, а пізніше — у 2022-му, під час повномасштабного вторгнення й понині, ВМС України продовжують нарощували свої бойові спроможності, оновлювати техніку й озброєння, вдосконалювати тактику протидії російським окупантам, стаючи день за днем лише сильнішими.

«Протягом усіх років незалежності України Гімн ВМС був символом єдності, мужності та незламності українських моряків. Він звучав у флотській столиці України — Севастополі до окупації Криму росією. Зараз він звучить в різних місцях України, де українські військові моряки разом з іншими військовослужбовцями Сил оборони б’ють окупантів.

Військовий оркестр 406 бригади також долучається до цієї боротьби, але використовуючи силу музики як потужний інструмент підтримки бойового духу. Через цей музичний твір ми вшановуємо мужність кожного, хто захищає нашу землю на морі, в повітрі, під водою та на суші», — розповідає начальник оркестру — військовий диригент майор Віталій Мацюк.

За його словами, їхня праця доводить, що мистецтво також є невід’ємною складовою нашої боротьби за незалежність.

«Ви — сила, якої боїться ворог» — Рустем Умєров Привітав захисників з Днем ВМС ЗСУ
«Ви — сила, якої боїться ворог» — Рустем Умєров Привітав захисників з Днем ВМС ЗСУ

Як повідомляла АрміяInform, в Одесі до Дня Військово-Морських Сил розгорнули найбільший прапор ВМС ЗСУ, встановивши рекорд України.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
В Україні хвилина мовчання

В Україні хвилина мовчання

Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського № 143/2022, хвилина мовчання проводиться щодня о 9:00, її оголошують у всіх засобах масової інформації.

Каспійське море стало для росіян Чорним — уражені ворожий корабель та бурова платформа

Каспійське море стало для росіян Чорним — уражені ворожий корабель та бурова платформа

З метою зниження воєнно-економічного потенціалу противника у ніч на 19 грудня Сили оборони України успішно уразили військовий корабель рф проєкту 22460 «Охотнік».

Загарбники завдали по території України трьох ракетних та 55 авіаційних ударів — Генштаб ЗСУ

Загарбники завдали по території України трьох ракетних та 55 авіаційних ударів — Генштаб ЗСУ

 Протягом минулої доби зафіксовано 165 бойових зіткнень. Найбільше ворог атакував на Покровському (45) та Костянтинівському (20) напрямках.

Ворог втратив понад тисячу солдатів та РСЗВ — Генштаб ЗСУ

Ворог втратив понад тисячу солдатів та РСЗВ — Генштаб ЗСУ

За минулу добу втрати ворога склали 1090 осіб, броньовану машину та 37 артилерійських систем.

360 тисяч на папері: як роспропаганда «наступає» фантазіями з території білорусі

360 тисяч на папері: як роспропаганда «наступає» фантазіями з території білорусі

Черговий «страшний» заголовок про нібито 360 тисяч російських військових у білорусі активно кочує окремими медіа й Telegram-майданчиками.

«Його запалили, а він все одно їхав»: MAUL витримав два влучання FPV і масований артобстріл

«Його запалили, а він все одно їхав»: MAUL витримав два влучання FPV і масований артобстріл

Наземний роботизований комплекс MAUL для евакуації поранених — інноваційна розробка Першого окремого медичного батальйону.

ВАКАНСІЇ

Бухгалтер (621 ОНБ)

від 21000 до 21000 грн

Київ

Рекрутинговий центр Сил ТрО ЗСУ

Інспектор прикордонної служби

до 20100 грн

Чернігів

105 прикордонний загін

Парашутист, укладальник парашутів, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Механік-водій у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ, Київська область

Стрілець-помічник гранатометника

від 20000 до 125000 грн

Нікополь, Дніпропетровська область

Стрілець

від 52000 до 120000 грн

Вся Україна

219 ОБ 125 ОБр ТРО СВ ЗСУ

--- ---