ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Спецпризначенці показали, як нищать важке озброєння ворога

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 5 Липня 2025, 17:48

Воїни Департаменту військової контррозвідки Служби безпеки України продовжують ефективно нищити техніку російських окупантів за допомогою ударних дронів. Лише за останні кілька місяців їм вдалося вразити ще 97 одиниць важкого озброєння ворога.

Про це інформує Служба безпеки України.

Серед знищеного — 5 танків, 18 бойових броньованих машин, 65 гаубиць, 3 гармати, 5 самохідних артилерійських установок і реактивна система залпового вогню БМ-21 «Град».

Також було виведено з ладу 4 радіолокаційні станції, 3 стаціонарні комплекси РЕБ, 3 окопні засоби РЕБ і систему радіоелектронної розвідки «Муром-М».

За цей час контррозвідники також знищили 159 безпілотників різних типів, зокрема «ZALA», «Орлан» та «Supercam», ліквідували розрахунок пілотів ударних БПЛА та дві FPV-антени.

Окрім того, було вражено 239 укріплень і місць укриття окупантів, 61 одиницю військового автотранспорту та 10 складів із боєприпасами й матеріально-технічним забезпеченням.

В СБУ наголошують, що робота підрозділів військової контррозвідки з використанням ударних дронів залишається однією з найефективніших тактик для ослаблення бойового потенціалу противника.

Як повідомляла АрміяInform, за минулу добу авіація, ракетні війська та артилерія Сил оборони уразили десять районів зосередження особового складу, озброєння і військової техніки, три артилерійські засоби, засіб протиповітряної оборони противника, пункт управління БПЛА, склад боєприпасів та п’ять інших важливих об’єктів окупанта.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Генерал Зима» — за три місяці «вимерзли» 54 системи російської ППО  
«Генерал Зима» — за три місяці «вимерзли» 54 системи російської ППО  

За грудень, січень та лютий бійцями Сил безпілотних систем було уражено 54 одиниці ЗРК та РЛС ворога.

Дрон підкрався непомітно: двоє російських штурмовиків пропустили удар з тилу
Дрон підкрався непомітно: двоє російських штурмовиків пропустили удар з тилу

Пілоти 425-го штурмового полку «Скеля» знищили значну кількість ворожої піхоти, що прямувала до наших позицій.

Україна може допомогти із захистом життя — Президент щодо ситуації на Близькому Сході
Україна може допомогти із захистом життя — Президент щодо ситуації на Близькому Сході

Володимир Зеленський провів нараду про виклики для України та партнерів, а також про наші можливості допомогти захисту життя і стабілізації світового ринку.

«Тут часто доводиться приймати рішення за долі секунди»: хірург Максим про фронтову медицину
«Тут часто доводиться приймати рішення за долі секунди»: хірург Максим про фронтову медицину

Хірург з семирічним досвідом Максим рятує життя захисників у 2-му медичному батальйоні.

Спортсмени ЗСУ — срібні призери чемпіонату Європи зі стрільби кульової
Спортсмени ЗСУ — срібні призери чемпіонату Європи зі стрільби кульової

В останній день чемпіонату Європи зі стрільби кульової спортсмени Центрального спортивного клубу ЗСУ здобули срібну медаль континентальної першості.

«Один із небезпечних факторів — це звикання до небезпеки»: історія артилериста з позивним «Гудвін»
«Один із небезпечних факторів — це звикання до небезпеки»: історія артилериста з позивним «Гудвін»

Його бойовий шлях розпочався навесні 2022 року зі знищення ворожої авіації як стрільця-зенітника, а вже сьогодні, він продовжує боротьбу в артрозвідці.

ВАКАНСІЇ
Навідник БТр/БМп

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Фельдшер 155 окремий батальйон територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Офіцер запасу морського напрямку

від 30000 до 130000 грн

Одеса, Одеська область

Машиніст екскаватора

від 21000 до 50000 грн

Старокостянтинів, Хмельницька область

Санітарний інструктор, військовослужбовець

від 20000 до 125000 грн

Богодухів

209 батальйон Сил ТрО

Сержант із матеріального забезпечення

від 27000 до 127000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

--- ---