У росії продовжують брехати про те, що Кримський півострів вдалося загарбати в України й окупувати «без жодного пострілу», тому що ніхто не чинив активного спротиву. Насправді опір…
Загалом, протягом минулої доби зафіксовано 183 бойових зіткнення. Українські захисники стійко стримують натиск окупантів, завдаючи ворогу значних втрат.
Про це інформує Генеральний штаб ЗС України.
На Північно-Слобожанському і Курському напрямках українські захисники відбили 17 атак загарбницьких військ. Також ворог завдав 13 авіаційних ударів, застосувавши при цьому 32 керованих авіабомби, та здійснив 290 обстрілів, дев’ять із яких — із реактивних систем залпового вогню.
На Південно-Слобожанському напрямку ворог десять разів намагався прорвати оборонні рубежі наших захисників у районах Вовчанська, Глибокого, Зеленого, Кам’янки та у бік Кутьківки.
На Куп’янському напрямку вчора відбулося вісім ворожих атак. Наші оборонці відбивали штурмові дії противника в районах населених пунктів Голубівка, Загризове та Зелений Гай.
На Лиманському напрямку ворог атакував 27 разів. Намагався вклинитися в нашу оборону у районах населених пунктів Надія, Греківка, Карпівка, Рідкодуб, Зелена Долина, Торське, Діброва та у бік Григорівки.
На Сіверському напрямку ворог здійснив три спроби йти вперед в районах Верхньокам’янського і Виїмки.
На Торецькому напрямку російський агресор здійснив 11 атак в районах Романівки та у бік Русиного Яру і Яблунівки.
На Покровському напрямку наші захисники зупинили 66 штурмових дій в районах населених пунктів Полтавка, Новоторецьке, Разіне, Миролюбівка, Промінь, Новоукраїнка, Удачне, Новосергіївка, Котлярівка та Олексіївка.
На Новопавлівському напрямку противник протягом минулого дня здійснив 17 атак поблизу населених пунктів Ялта, Зірка, Запоріжжя, Комар, Воскресенка та Шевченко.
На Оріхівському напрямку окупаційні війська тричі намагалися йти вперед на позиції наших захисників у районі Кам’янського та у бік Новоандріївки.
Минулої доби на Придніпровському напрямку ворог здійснив три марні спроби атакувати позиції українських підрозділів в районі Антонівського моста.
На Краматорському та Гуляйпільському напрямках бойових зіткнень не зафіксовано.
На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено.
Нагадаємо, минулої доби втрати російських загарбників склали 1050 осіб. Також українські воїни знешкодили два танки, сім бойових броньованих машин, 56 артилерійських систем, 306 безпілотних літальних апаратів, три ракети та 149 одиниць автомобільної техніки окупантів.
@armyinformcomua
Закон закріплює гарантований стандарт державної підтримки у розмірі 15 мільйонів гривень для кожної родини загиблого захисника.
Підприємства оборонно-промислового комплексу отримали 108 пільгових кредитів на загальну суму 6,665 млрд грн в межах державної програми підтримки зброярів.
Викрито 30-річного чоловіка, який за грошову винагороду обіцяв військовозобов’язаному оформити фіктивну інвалідність та зняти його з військового обліку.
Старший технік роти батальйону безпілотних систем 110-ї механізованої бригади Андрій Луцак став до війська в перші дні повномасштабного вторгнення.
Під час сьогоднішньої масованої атаки екіпаж гвинтокрила морської авіації знищив вісім російських «Шахедів»/«гербер».
15 років тюрми з конфіскацією майна отримала агентка фсб, яку викрили у жовтні 2024 року на коригуванні ворожого вогню на Покровському напрямку.
Водій-машиніст екскаватора, військовослужбовець
від 22000 до 122000 грн
Яворів
Яворівський РТЦК та СП
У росії продовжують брехати про те, що Кримський півострів вдалося загарбати в України й окупувати «без жодного пострілу», тому що ніхто не чинив активного спротиву. Насправді опір…