Зміни внесено до постанови Кабінету Міністрів № 560. Вони передбачають автоматичне продовження більшості відстрочок, пріоритет оформлення в цифровому форматі через…
Контррозвідка Служби безпеки затримала на Донеччині двох жінок, які порізно виконували однакові завдання окупантів — коригувати ракетно-бомбові удари по Краматорську.
Про це інформує СБУ 3 липня.
За матеріалами справи, однією із фігуранток виявилася місцева безробітна, яка виконувала замовлення фсб та чекала на захоплення райцентру.
«Щоб завербувати цю агентку, російські спецслужбісти задіяли її сина — бойовика окупаційних угруповань рф, який воює проти України на східному фронті», — йдеться в повідомлені.
Головним завданням жінки був пошук запасних командних пунктів та укріпрайонів Сил оборони в районі прифронтового міста.
Одночасно фігурантка передавала окупантам локації ворожих «прильотів» та їхні наслідки.
Як зазначили в СБУ, інша агентка — місцева жителька, яка працювала на російську воєнну розвідку. У поле зору агресора жінка потрапила як автор антиукраїнського контенту в одній із прокремлівських груп в «Однокласниках».
«Там на неї вийшов адміністратор ворожої інтернет-спільноти — кадровий співробітники російського гру і запропонував співпрацю в обмін на гроші», — заявили в СБУ.
За його вказівкою зрадниця обходила прифронтове місто, де фіксувала пункти базування українських військ та позначала їхні геолокації на гугл-картах.
Наразі слідчі СБУ повідомили обом затриманим про підозру відповідно до вчинених злочинів за двома статтями Кримінального кодексу України:
Зловмисниці перебувають під вартою без права внесення застави. Їм загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.
Як повідомляла АрміяInform, прокурори повідомили про підозру 18 фігурантам, які під час окупації Куп’янська утримували та катували в нелюдських умовах понад 110 мирних мешканців, зокрема імітуючи розстріли та змушуючи рити «могили».
@armyinformcomua
У Київській області затримали іноземця, який на замовлення рф займався підпалами автомобілів українських військових.
У запеклих боях воїни 44-ї окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола знищили чотири російські гармати Д-30 та гаубицю 2А65 «Мста-Б».
«Крило — то вже вершина моєї військової кар’єри на сьогоднішній день», — усміхається боєць із позивним «Швед», який нині служить у розвідувальній роті Окремої президентської бригади.
Президент України Володимир Зеленський відвідав пункт управління 7-го корпусу швидкого реагування Десантно-штурмових військ ЗСУ, заслухав доповіді про ситуацію в районі Покровська та відзначив захисників нагородами — орденами Богдана Хмельницького ІІІ ступеня та «За мужність» ІІ, ІІІ ступенів.
Працівники Державного бюро розслідувань викрили прикордонника, який планував налагодити незаконну схему переправлення військовозобов’язаних через державний кордон. Правоохоронці затримали його ще на етапі перемовин із потенційним «клієнтом».
В рамках зниження воєнно-економічного потенціалу російського агресора у ніч на 4 листопада підрозділи Сил оборони України уразили низку стратегічних об'єктів ворога.
від 20000 до 60000 грн
Кривий Ріг
Інгулецький ОРТЦК та СП
від 20100 до 120000 грн
Кривий Ріг
77 ОАеМБр ДШВ ЗС України
Зміни внесено до постанови Кабінету Міністрів № 560. Вони передбачають автоматичне продовження більшості відстрочок, пріоритет оформлення в цифровому форматі через…