Всі найуспішніші комерційні корпорації будуються на основі дієвого Human Resource Management. Тобто вони орієнтуються на таланти і реальні морально-ділові якості…
Російські війська на Покровському напрямку використовують зелені насадження для прихованого просування до українських позицій і намагаються адаптувати тактику до погодних умов.
Про це розповів підполковник Андрій Назаренко, командир батальйону безпілотних систем 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців.
«Ворог не змінює свого бачення: намагається впритул іти до наших позицій через зелені насадження і проводити штурми», — сказав Андрій Назаренко.
За його словами, після певного затишшя знову спостерігається нарощення зусиль окупантів.
«Найбільші бої були до 9 травня, потім був спад, однак зараз противник знову намагається вийти на адмінкордон з Дніпропетровською областю», — повідомив командир.
Андрій Назаренко зазначив, що підрозділ активно застосовує всі засоби для зупинки ворога, зокрема безпілотники, але визнає — боротьба з логістикою противника потребує постійного розвитку.
«Бригада продовжує розвиватися. Нам найбільше бракує персоналу — шукаємо людей на всі посади. Найголовніше — щоб у них було бажання. Усе інше ми навчимо», — підкреслив підполковник.
Він додав, що на цьому напрямку вже частково будують антидронові захисти, однак під постійним вогневим впливом противника ці заходи реалізуються повільно й точково.
Як повідомляла АрміяInform, на Покровському напрямку росіяни без упину штурмують українські позиції, прагнучи вийти на адміністративний кордон Дніпропетровської області. Попри втрати, ворог регулярно заводить нові, підготовлені підрозділи.
@armyinformcomua
У ніч проти сьогоднішнього дня російські війська здійснили одну з наймасованіших комбінованих атак по Україні — застосували майже 300 ударних безпілотників, балістичні та крилаті ракети. Основною ціллю знову стала енергетична інфраструктура.
Цієї ночі росія знову атакувала Київщину. Під ударами опинилися мирні громади, житлові будинки та критична інфраструктура.
На Куп’янському напрямку Сили оборони впевнено перехопили тактичну ініціативу та міцно тримають плацдарм на лівому березі річки Оскіл.
У ніч на 13 січня Сили оборони України завдали ракетного удару по підприємству з виробництва безпілотників у ростовській області рф, а також уразили низку цілей противника на тимчасово окупованих територіях України.
Три жінки з різним життєвим досвідом — від адміністраторки стоматології до багатодітної матері — свідомо обрали службу у Збройних Силах України, щоб зробити свій внесок у перемогу та майбутнє країни.
У перші дні 2026 року російські загарбники дещо знизили активність на Південно-Слобожанському напрямку, однак зараз інтенсивність атакувальних дій ворога зросла — щодоби відбувається близько півтора десятка штурмів.
Вогнеметник, військовослужбовець у ЗСУ
від 50000 до 120000 грн
Київ
66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго
Всі найуспішніші комерційні корпорації будуються на основі дієвого Human Resource Management. Тобто вони орієнтуються на таланти і реальні морально-ділові якості…