ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Сумщина під ударами КАБів, є поранені

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 1 Липня 2025, 8:39
Наслідки російських обстрілів на Сумщині

Безпекова ситуація в Сумській області станом на ранок 1 липня залишається напруженою. За добу повітряна тривога в області тривала понад 9 годин, 2 особи поранено. 

Про це повідомляє Сумська обласна військова адміністрація у своєму Телеграм-каналі.

Протягом доби, з ранку 30 червня до ранку 1 липня 2025 року, російські війська здійснили понад 70 обстрілів по 28 населених пунктах у 11 територіальних громадах області.

Окупанти здійснили до 30 ударів керованими авіаційними бомбами, понад 20 скидів з БПЛА та завдали до 10 ударів ракетними системами залпового вогню.

У Середино-Будській та Миропільській громадах внаслідок обстрілів дістали поранення 2 людини.

Найбільше обстрілів зафіксовано у Сумському, Шосткинському районах. Також ворог завдав ударів FPV-дронами та БПЛА по території Сумщини.

У Середино-Будській громаді пошкоджено приватні житлові будинки, багатоквартирний будинок, приміщення навчального закладу, автомобіль.

За добу місцеві органи влади спільно з підрозділами ДСНС, Національної поліції, громадськими організаціями з прикордонних громад евакуювали 56 людей.

Як повідомляла АрміяInform, у ніч на вівторок, 1 липня, російські війська завдали понад 400 ударів у Запорізької області.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Два, три, п’ять — і так постійно»: поблизу Сіверська тривають бої, місто атакують з півдня і півночі

«Два, три, п’ять — і так постійно»: поблизу Сіверська тривають бої, місто атакують з півдня і півночі

На Слов’янському напрямку найактивніший наступ противника поблизу міста Сіверська. Окупанти не жаліють не лише власну піхоту, а й дронарів.

У Дніпрі 27 постраждалих і четверо загиблих: ДСНС оновила дані про наслідки ракетного удару

У Дніпрі 27 постраждалих і четверо загиблих: ДСНС оновила дані про наслідки ракетного удару

За оновленою інформацією, кількість постраждалих внаслідок російської атаки зросла до 27 осіб. На жаль, четверо людей загинули. Рятувальники повідомляють, що всі осередки займання на місці удару вже ліквідовано.

Україна та Нідерланди запускають спільне виробництво безпілотників

Україна та Нідерланди запускають спільне виробництво безпілотників

Відповідну угоду підписали Міністр оборони України Денис Шмигаль та Міністр оборони Нідерландів Рубен Брекельманс. Документ передбачає створення спільних виробничих ліній на території обох країн і фінансування з боку Нідерландів.

Ворог провалив черговий план з окупації Покровської агломерації, застряг у міських боях і зазнає втрат

Ворог провалив черговий план з окупації Покровської агломерації, застряг у міських боях і зазнає втрат

У Покровській агломерації Сили оборони продовжують стримувати натиск ворога. Наші воїни готуються до виконання завдань у зимовий період: укріплюють та належно облаштовують позиції.

«Мінус танк і 11 окупантів»: оператори ССО оприлюднили результати роботи FPV-дронів у Покровську

«Мінус танк і 11 окупантів»: оператори ССО оприлюднили результати роботи FPV-дронів у Покровську

Оператори 3-го окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго продовжують завдавати втрат ворогу на одному з найгарячіших напрямків фронту.

«Працюємо і вдень і вночі»: ССО показали роботу Руху опору в глибокому тилу рф

«Працюємо і вдень і вночі»: ССО показали роботу Руху опору в глибокому тилу рф

Сили спеціальних операцій оприлюднили кадри, які демонструють активність Руху опору на тимчасово окупованих територіях.

ВАКАНСІЇ

Кулеметник (контракт 18-24, 1 рік)

від 23000 до 120000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Водій відділення морської піхоти (категорія B, C)

від 25000 до 125000 грн

Одеса

35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського

Водій, військовослужбовець

Запоріжжя

Комендатура військових сполучень Запоріжжя

Водій в Збройних Силах України

від 21000 до 130000 грн

Одеса, Одеська область

Водій кат. В

від 20000 до 120000 грн

Білгород-Дністровський

808 ОПП

Кінолог, інспектор прикордонної служби

від 21000 до 24000 грн

Чоп

Державна прикордонна служба України

--- ---