Невелика група офіцерів й аналітиків поставила під сумнів домінуючу доктрину важких літаків і довела, що майбутнє повітряних боїв — за маневреними, швидкими та порівняно недорогими машинами….
Протягом минулої доби російські війська 17 разів обстріляли населені пункти Донецької області.
Про це повідомили в Донецькій обласній військовій адміністрації.
У Покровському районі через обстріл у селі Новотроїцьке Шахівської громади поранено людину. Пошкоджено склад, адміністративну будівлю та приватний будинок. У селі Золотий Колодязь постраждали два приватні будинки, підприємство та церква. У Покровську зафіксовано пошкодження багатоповерхового будинку.
У Краматорському районі в Лимані поранено трьох людей, пошкоджено багатоповерхівку та аптеку. У Слов’янську обстріли влучили по промзоні й приватних будинках. У Новодонецькій громаді пошкоджено три будинки — два у Веселій Горі та один у Самарському.
У Костянтинівці внаслідок ворожого удару загинула одна людина. Пошкоджено дев’ять приватних будинків, дві багатоповерхівки, шість торгових павільйонів та два інфраструктурні об’єкти.
У Бахмутському районі в Сіверську пошкоджено три будинки.
З лінії фронту за добу евакуйовано 232 людини, серед них — 9 дітей.
Як повідомляла АрміяInform, ворог кілька разів протягом минулої доби обстрілював Нікопольщину, застосовуючи артилерію та FPV-дрони.
@armyinformcomua
Російські війська завдали удару по Краматорську на Донеччині. Ціллю стала житлова багатоповерхівка. За попередніми даними, поранено щонайменше четверо людей.
СБУ затримала в Чернівцях російського агента, який коригував ракетні удари по місту та відкрито радів загибелі цивільних.
До 40 людей зросла кількість постраждалих внаслідок російського ракетного удару по Дніпру.
На Слов’янському напрямку найактивніший наступ противника поблизу міста Сіверська. Окупанти не жаліють не лише власну піхоту, а й дронарів.
За оновленою інформацією, кількість постраждалих внаслідок російської атаки зросла до 27 осіб. На жаль, четверо людей загинули. Рятувальники повідомляють, що всі осередки займання на місці удару вже ліквідовано.
Відповідну угоду підписали Міністр оборони України Денис Шмигаль та Міністр оборони Нідерландів Рубен Брекельманс. Документ передбачає створення спільних виробничих ліній на території обох країн і фінансування з боку Нідерландів.
від 25000 до 125000 грн
Одеса, Одеська область
від 20000 до 30000 грн
Дніпро
Комендатура військових сполучень (Дніпро)
Невелика група офіцерів й аналітиків поставила під сумнів домінуючу доктрину важких літаків і довела, що майбутнє повітряних боїв — за маневреними, швидкими та порівняно недорогими машинами….