Невелика група офіцерів й аналітиків поставила під сумнів домінуючу доктрину важких літаків і довела, що майбутнє повітряних боїв — за маневреними, швидкими та порівняно недорогими машинами….
У Чорному та Азовському морях відсутні ворожі кораблі.
Про це повідомили у ВМС ЗСУ.
У Середземному морі 2 ворожі кораблі, носії крилатих ракет «Калібр» відсутні.
За добу в інтересах рф прохід Керченською протокою здійснили:
рф продовжує порушувати Міжнародну конвенцію з охорони людського життя на морі 1974 р. (SOLAS), вимикаючи системи автоматичної ідентифікації.
Як повідомляла АрміяInform, чергову групу лейтенантів національного флоту випустив в умовах повномасштабної війни Інститут Військово-Морських Сил.
@armyinformcomua
СБУ затримала в Чернівцях російського агента, який коригував ракетні удари по місту та відкрито радів загибелі цивільних.
До 40 людей зросла кількість постраждалих внаслідок російського ракетного удару по Дніпру.
На Слов’янському напрямку найактивніший наступ противника поблизу міста Сіверська. Окупанти не жаліють не лише власну піхоту, а й дронарів.
За оновленою інформацією, кількість постраждалих внаслідок російської атаки зросла до 27 осіб. На жаль, четверо людей загинули. Рятувальники повідомляють, що всі осередки займання на місці удару вже ліквідовано.
Відповідну угоду підписали Міністр оборони України Денис Шмигаль та Міністр оборони Нідерландів Рубен Брекельманс. Документ передбачає створення спільних виробничих ліній на території обох країн і фінансування з боку Нідерландів.
У Покровській агломерації Сили оборони продовжують стримувати натиск ворога. Наші воїни готуються до виконання завдань у зимовий період: укріплюють та належно облаштовують позиції.
Невелика група офіцерів й аналітиків поставила під сумнів домінуючу доктрину важких літаків і довела, що майбутнє повітряних боїв — за маневреними, швидкими та порівняно недорогими машинами….