Численні, але розрізнені селянські виступи та повстання другої половини 1920-х — початку 1930-х років були придушені державною владою з її апаратом насильства і не спромоглися…
Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський відвідав підрозділи на Північно-Слобожанському напрямку. Оборона Сумщини — одне з основних завдань на сьогодні.
Про це йдеться в повідомленні у телеграм-каналі.
«За підсумками травня-червня, можна констатувати, що цьогорічна хвиля намагань «літнього наступу» ворога з території рф захлинається так само, як торік — спроба наступальних дій противника на Харківщині. Натомість ухвалені раніше наші рішення вже дають результат», — йдеться в повідомленні.
Головнокомандувач ЗСУ підкреслив, що просування російських військ у прикордонні Сумщини станом на цей тиждень зупинено, лінія бойового зіткнення — стабілізована.
На визначених ділянках наші підрозділи успішно застосовують тактику активної оборони та визволяють українську землю в прикордонні Сумщини.
«На Північно-Слобожанському та Курському напрямках ми повторно скували близько 50 тисяч особового складу зс росії, зокрема елітні бригади їхніх ВДВ і морської піхоти. Наші наступальні дії у Глушківському районі Курської області змусили противника відправити певну частину військ для захисту своєї території. Це значно знизило наступальні можливості головного угруповання військ противника на Сумському напрямку», — розповів Олександр Сирський.
Він також повідомив, що в командуванні нашого угруповання на Північно-Слобожанському напрямку створено спеціальну групу з питань оборони Сумщини — міст і громад області. Першочергові завдання — це зміцнення укріплень, нарощення системи інженерних та фортифікаційних загороджень.
Також призначено посадову особу, яка безпосередньо відповідатиме за підготовку міст і громад Сумщини до оборони та забезпечення ефективності системи інженерних загороджень на імовірних напрямках наступу противника. Призначено заступника з питань інженерного фортифікаційного обладнання.
«Проаналізував реальний стан справ безпосередньо в полях та лісах — проінспектував напрямок фортифікацій, зокрема і в тій частині, за яку відповідають ОВА і ДССТ. Робота триває, але її слід прискорювати, враховуючи вимоги сучасної війни», — зазначив Олександр Сирський.
@armyinformcomua
У ніч на 25 листопада Сили оборони завдали серії точних ударів по стратегічних об’єктах рф, застосувавши українські крилаті ракети «Нептун» та реактивні БПЛА «Барс».
Станом на ранок 25 листопада за добу на Херсонщині внаслідок російських обстрілів три людини загинули, ще п’ять — дістали поранення, серед них — дитина.
Характер дій противника свідчить про наміри найближчим часом перерізати сухопутне сполучення між Мирноградом та Покровськом.
У ніч на 25 листопада (з 18:00 24 листопада) противник завдав комбінованого удару по об'єктах критичної інфраструктури України із застосуванням ударних БпЛА, ракет повітряного, морського та наземного базування.
У ніч на 25 листопада росія завдала основного удару по столиці та Київській області, в місті є багато пошкоджень житлових будинків та цивільної інфраструктури.
На Оріхівському напрямку відбивали ворожий моторизований штурм. Неподалік Малої Токмачки позиції Сил оборони атакував танк, МТ-ЛБ та шість бойових броньованих машин «Улан».
від 20000 до 120000 грн
Вся Україна
230 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО
від 25000 до 30000 грн
Кропивницький
Військова частина А4607
Численні, але розрізнені селянські виступи та повстання другої половини 1920-х — початку 1930-х років були придушені державною владою з її апаратом насильства і не спромоглися…