ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Суд виніс вирок агентці «жіночої групи» фсб, яка шпигувала на Покровському напрямку

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Червня 2025, 21:58
Ілюстративне фото

Агентку так званої «жіночої групи» фсб, яка шпигувала в інтересах країни-агресора на Покровському напрямку, засудили до 15 років позбавленням волі з конфіскацією майна.

Про це у вівторок, 24 червня, повідомили у Службі безпеки України.

Як зазначається, особливістю ворожого осередку, до якого входила зловмисниця, було те, що він складався виключно із жінок, які підтримали збройну агресію рф та коригували авіаційні та артилерійські удари противника по локаціях українських військ.

Встановлено, що засуджена фігурантка була завербована фсб ще до початку повномасштабного російського вторгнення та перебувала з того часу «у режимі очікування».

«Після „активації“ агентка намагалася виявити аеродроми бойових вертольотів ЗСУ, щоб навести по них вогневе ураження. Одночасно зрадниця „зливала“ до фсб маршрути руху бронетанкових колон українських військ у напрямку передової. Щоб виконати агентурне завдання, жінка обходила місцевість, де приховано фотографувала потенційні „цілі“ та фіксувала їхні координати», — йдеться у повідомленні.

Рішенням суду поплічницю окупантів було визнано винною за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).

Затримано агентів рф, які влаштували в Харкові вибух, щоб вбити українського військового — СБУ
Затримано агентів рф, які влаштували в Харкові вибух, щоб вбити українського військового — СБУ
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Цьогоріч армія рф вже втратила більше артсистем, ніж за весь минулий рік

Цьогоріч армія рф вже втратила більше артсистем, ніж за весь минулий рік

Втрати російської армії в артилерійських системах за неповні 11 місяців поточного року вже перевищують статистику минулого року.

Спалили підземний танк — на Лиманщині знищили російську техніку у глибокому капонірі

Спалили підземний танк — на Лиманщині знищили російську техніку у глибокому капонірі

Пілоти батальйону Signum 53-ї механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха уразили добре замаскований танк ворога.

З повним зарядом ракет — наші пілоти випередили ворожих артилеристів

З повним зарядом ракет — наші пілоти випередили ворожих артилеристів

Пілоти батальйону Fatum 60-ї механізованої Інгулецької бригади змогли знайти у лісі російську РСЗВ, яка готова була відкрити вогонь по наших позиціях.

Ворог атакував 42 рази на Покровському напрямку і 24 на Костянтинівському — Генштаб ЗСУ

Ворог атакував 42 рази на Покровському напрямку і 24 на Костянтинівському — Генштаб ЗСУ

Всього від початку доби на фронті відбулося 117 бойових зіткнень.

Хоч пішки, хоч на мотоциклах — знищені учасники ворожого прориву на півдні Мирнограду

Хоч пішки, хоч на мотоциклах — знищені учасники ворожого прориву на півдні Мирнограду

Оператори батальйону ударних безпілотних авіакомплексів Perun corps 79-ї десантно-штурмової Таврійської бригади ліквідували окупантів, які брали участь у штурмі.

Кіровоградський ТЦК та СП не має жодного стосунку до конфлікту з водіями моторолерів

Кіровоградський ТЦК та СП не має жодного стосунку до конфлікту з водіями моторолерів

У зв’язку з поширенням у соцмережах відео, яке нібито демонструє конфлікт між військовим та цивільними, Кіровоградський ТЦК та СП заявив, що не має жодного стосунку до цього інциденту.

ВАКАНСІЇ

Інспектор прикордонної служби, водій

від 20100 до 20100 грн

Рівне

Державна прикордонна служба України

Бойовий медик 14 ОМБр ім. князя Романа Великого

від 21000 до 121000 грн

Володимир, Волинська область

Стрілець, військова служба

від 21000 до 27000 грн

Білгород-Дністровський, Одеська область

Стрілець

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Навідник мінометного розрахунку

від 25000 до 125000 грн

Одеса

35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського

Стрілець-санітар 23 ОМБр

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

--- ---