У Києві суд визнав винним заступника директора приватного коледжу за схему виготовлення фальшивих довідок про навчання в аспірантурі для військовозобов’язаних. Вирок ухвалив Солом’янський районний суд…
Російські війська відчувають серйозні труднощі з логістикою на передовій, і українські безпілотники щодня ускладнюють їхні спроби забезпечення.
Про це в ефірі Армія TV розповів сержант Олексій Годзенко, керівник медіагрупи 413 батальйону БПЛА «Рейд».
«Логістика у росіян дійсно складна, і наш підрозділ постійно працює над тим, щоб вона стала ще складнішою. На лінії боєзіткнення чи поблизу неї майже нічого не може під’їхати, бо ми це або знищуємо, або перетворюємо на мішень для наших дронів», — розповідає сержант Годзенко.
За його словами, ворог продовжує атакувати позиції Сил оборони України, переважно використовуючи малочисельні штурмові групи, які стають «гарматним м’ясом», а також легку техніку, зокрема мотоцикли.
На питання про протидію українським дронам Годзенко пояснив, що росіяни активно переймають український досвід:
«Вони почали масово використовувати дробовики проти наших FPV-дронів. Ми цей метод застосовуємо вже давно — у нас навіть є своя школа в батальйоні. Також, звісно, працюють традиційні засоби РЕБ, хоча радіоелектронна боротьба з обох сторін не є повністю ефективною».
Сержант також поділився фрагментом бойового відео, де українські дрони знищують російських саперів, які саме встановлювали міни ТМ-62.
«Ці сапери, мабуть, думали: „Ну сюди ж точно нічого не прилетить“. А ми — прилітаємо. Іноді працюємо з такої відстані, що вони навіть не очікують удару. Ось стоїть їхній пікап на „раслабоні“, ось броньовик „Ахмадчай“ — що бачимо, те знищуємо», — додав він.
Годзенко зазначив, що підрозділ «Рейд» продовжує ефективно працювати спільно з іншими частинами Сил оборони, знищуючи ворога на всіх напрямках.
Як повідомляла АрміяInform, ворог лізе навіть на електросамокатах: військові про бої біля Дніпропетровщини.
На Олександрівському напрямку російська армія дедалі рідше застосовує великі механізовані штурми, роблячи ставку на дрони, артилерію та малі піхотні групи.
На території Запоріжжі упродовж місяця розгорнуть нову інноваційну систему ППО, а паралельно стартує пілотний проєкт «приватної ППО».
Одна з найдовших і наймасштабніших російських атак по Україні навряд чи є випадковою, адже відбулася саме під час візиту президента Сполучених Штатів до Китаю.
Пілоти 63-ї механізованої Лиманської бригади уразили росіянина, який увібрався у антитепловізійний плащ і рушив в атаку.
КАБи стали однією з головних загроз на фронті — саме ними росіяни щодня руйнують прифронтові міста та позиції Сил оборони.
Упродовж дня російські війська безперервно атакують Херсон ударними БПЛА, б’ючи по вулицях, транспорту та мирних жителях просто посеред міста.
Інспектор прикордонної служби
від 20000 до 25000 грн
Могилів-Подільський
Державна прикордонна служба України
Оператор БПЛА (пілот дрона)
від 55000 до 125000 грн
Слов'янськ
Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України
У Києві суд визнав винним заступника директора приватного коледжу за схему виготовлення фальшивих довідок про навчання в аспірантурі для військовозобов’язаних. Вирок ухвалив Солом’янський районний суд…