ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Рустем Умєров: Справедливий мир буде тоді, коли росія заплатить за кожен удар по житловому будинку

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Червня 2025, 11:19
Фото Руслана Тарасова/АрміяInform

Міністр оборони України Рустем Умєров заявив, що росія продовжує цілеспрямований терор проти мирного населення.

Про це йдеться в його повідомленні на сторінці у Facebook.

«Цієї ночі під масштабною атакою опинилися одразу кілька регіонів: Київ та Київська область, Одеса, Запоріжжя, Чернігівщина, Житомирщина, Миколаївщина та Кіровоградщина. росія б’є по містах, де сплять жінки, літні люди, діти. Її мета — не військовий об’єкт. Її мета — страх. І відчуття безсилля», — наголосив міністр.

Рустем Умєров повідомив, що сьогоднішня атака — це щонайменше 440 дронів і 32 ракети.

«Світ не має звикати до цього. Не має права відвертати погляд. Тиск має зростати. Санкції — посилюватися. Агресор має відчути ціну своїх злочинів», — заявив глава Міноборони.

Міністр переконаний, що справедливий мир буде тоді, коли росія заплатить за кожен удар по житловому будинку. За кожне втрачене життя. За кожну ніч, коли небо над Україною у вогні.

«Війна триває. І наша боротьба — теж. Ворог отримає відповідь. За кожен удар. Без винятків», — підкреслив Рустем Умєров.

Як повідомляла АрміяInform, станом на ранок 17 червня в Києві зафіксовано щонайменше 99 постраждалих унаслідок нічної атаки російських військ. Із них 59 осіб госпіталізовані. Відомо про щонайменше 14 загиблих.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Башта тепер безекіпажна: у США презентували нову версію легендарного «Абрамса»
Башта тепер безекіпажна: у США презентували нову версію легендарного «Абрамса»

Проєкт M1E3 Abrams суттєво відрізняється від попередніх моделей завдяки повністю безпілотній башті та архітектурі цифрових систем.

Людина злізла з дерева, а окупанти залізли: дрони уразили їх і там
Людина злізла з дерева, а окупанти залізли: дрони уразили їх і там

На Південно-Слобожанському напрямку пілоти бригади «Форпост» продовжують знищувати противника, який вдається до нестандартних способів маскування.

«Називали «чуркою» та били»: полонений розповів про жахи російської армії
«Називали «чуркою» та били»: полонений розповів про жахи російської армії

Після перевірки документів у метро в чоловіка забрали паспорт і телефон та замість депортації з росії відправили до армії.

«Знаходимо багато „Молній-2“, в яких закінчився заряд»: на Куп’янщині окупанти тероризують цивільних
«Знаходимо багато „Молній-2“, в яких закінчився заряд»: на Куп’янщині окупанти тероризують цивільних

Військові рф цілеспрямовано б’ють ударними дронами про об’єктах цивільної інфраструктури й автівках, обстрілюють екіпажі карет екстреної медичної допомоги.

Катував військовополонених — правоохоронці ідентифікували інспектора колонії в рф
Катував військовополонених — правоохоронці ідентифікували інспектора колонії в рф

Встановлено співробітника російської виправної установи, причетного до жорстокого поводження з українськими військовополоненими.

Покриття з окупантів: десятки мертвих росіян лежать на дорогах Добропільського напрямку
Покриття з окупантів: десятки мертвих росіян лежать на дорогах Добропільського напрямку

Бійці 1-го корпусу «Азов» Нацгвардіє показали вражаючі кадри з одного з шляхів, який окупанти використовують для штурмових дій і переміщень.

ВАКАНСІЇ
Міноментник

від 21000 до 121000 грн

Слов'янськ

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Старший механік-водій

від 25000 до 125000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Гранатометник, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Медик-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Харків

Косівський РТЦК та СП

Кухар, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Старі Кодаки, Дніпропетровська область

Стрілець-зенітник

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

--- ---