ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Микола Шевцов обговорив з представниками NSATU оборонні потреби України

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 16 Червня 2025, 11:13

Заступник міністра оборони генерал-лейтенант Микола Шевцов зустрівся з делегацією Командування НАТО з підготовки та надання допомоги в галузі безпеки Україні (NSATU) на чолі із заступником керівника Спеціальної місії NSATU бригадним генералом Вітольдом Бартошеком.

Як повідомляють у пресслужбі МОУ, під час зустрічі сторони обговорили актуальні оборонні потреби України та ключові напрями подальшої співпраці.

Генерал-лейтенант Микола Шевцов висловив подяку країнам-партнерам за надану допомогу, що має критичне значення для захисту суверенітету та територіальної цілісності України, та окреслив пріоритетні запити Сил оборони.

За його словами, серед ключових пріоритетів для України залишаються засоби ППО, артилерійські боєприпаси, зокрема калібру 105 мм і кластерні снаряди, вибухові матеріали для спорядження різних зразків БПЛА, а також запчастини для обслуговування переданої партнерами військової техніки.

Також заступник міністра оборони закликав представників NSATU сприяти налагодженню прямих контактів з європейськими збройними агенціями задля можливості самостійної закупівлі Україною зброї та її компонентів на світових ринках.

«З огляду на те, що сьогоднішня війна набрала інших форм, нам би хотілося більшої координації наших дій з NSATU щодо постачання матеріальних засобів. Матеріально-технічна допомога, яка буде надходити за цими проєктами, потребує детального узгодження як з Генеральним штабом, так і з Міністерством оборони. Використання фінансового ресурсу має бути обґрунтоване і приносити максимальну користь на полі бою», — зазначив Микола Шевцов.

Окрім того, українська сторона вкотре звернула увагу партнерів на доцільність розбудови спеціалізованих ремонтних хабів безпосередньо на території України. Це дозволить оптимізувати логістичні процеси та значно скоротити терміни ремонту іноземної військової техніки. Для реалізації цієї ініціативи партнерам було запропоновано розглянути можливість заснування спільних ремонтних підприємств.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Історія створення бронетехніки. Українські модернізації: БМП-1УМ, БМП-1УМД

Історія створення бронетехніки. Українські модернізації: БМП-1УМ, БМП-1УМД

російська агресія, яка почалася в лютому 2014 р., зумовила швидке кількісне зростання Збройних Сил України. Для новосформованих бригад потрібна була бойова техніка.

Під постійними обстрілами — евакуювали останніх мешканців з околиць Часового Яру

Під постійними обстрілами — евакуювали останніх мешканців з околиць Часового Яру

Бійці 24-ї механізованої бригади імені короля Данила врятували трьох цивільних мешканців, які до останнього залишались в селищі Стінки поблизу Часового Яру.

На Сумщині спалили цілу колону російських квадроциклів

На Сумщині спалили цілу колону російських квадроциклів

Оператори БПЛА 80-ї десантно-штурмової Галицької бригади ДШВ ЗСУ під час оборони Сумської області знищують ворожий транспорт та піхоту.

Президент відвідав наших поранених, які відновлюються у Нідерландах

Президент відвідав наших поранених, які відновлюються у Нідерландах

Володимир Зеленський зустрівся з нашими воїнами, які відновлюються після поранень у нідерландському військовому реабілітаційному центрі Аарденбург.

Ворожих мотоциклістів спочатку перетворили на піхоту, а потім на мерців

Ворожих мотоциклістів спочатку перетворили на піхоту, а потім на мерців

Бійці 2-го механізованого батальйону30-ї механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького відбили спробу російського штурму на мотоциклах.

На Донеччини спалили ворожі РСЗВ, бронемашину та наземний дрон

На Донеччини спалили ворожі РСЗВ, бронемашину та наземний дрон

Прикордонники підрозділу «Фенікс» на Торецькому напрямку знищили ворожий БТР-70, РЗСВ «Тип-63», наземний роботизований комплекс та гармату.

ВАКАНСІЇ

Стрілець-помічник.

від 20000 до 120000 грн

Львів, Львівська область

Аналітик групи розвідки

від 22000 до 50000 грн

Київ

412 ОББпС 101 ОБрО ГШ ЗСУ

Артилерист

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 окремий батальйон 241 ОБр Сил ТрО

Військовий капелан

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Оператор протитанкових ракетних комплексів

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

Механік-водій у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ, Київська область

--- ---