Це формує спадкоємність та власну військову традицію. 5 травня 2025 року Президент України присвоїв 22 окремій механізованій бригаді Сухопутних військ Збройних Сил України почесне…
Противник активізувався на Торецькому напрямку, зокрема в районі населених пунктів Диліївка та Яблунівка. За минулу добу тут зафіксовано 23 бойові зіткнення.
Про це повідомив речник оперативно-тактичного угруповання «Луганськ» Дмитро Запорожець.
За його словами, російські війська намагаються просунутись до позицій Сил оборони України, насичуючи зелені насадження особовим складом та застосовуючи мототехніку.
«Ворог намагається швидко дістатися до позицій наших військ. Для цього активно використовує мотоцикли, щоб приховано пересуватись та засідати в лісосмугах», — повідомив речник ОТУ «Луганськ» Дмитро Запорожець.
Водночас фіксується суттєве зростання артилерійських обстрілів. Якщо у попередні тижні їхня кількість не перевищувала 90, то зараз майже щодня фіксується понад 150 обстрілів, що свідчить про підготовку ворога до нової хвилі атак.
Також речник повідомив, що 10 червня Сили оборони України успішно відбили масштабний штурм на Сіверському напрямку. Ворог задіяв два танки, три БМП, легкову техніку та 24 мотоцикли. Загалом у штурмі брали участь до 90 окупантів.
«Атака тривала понад п’ять годин. Ми знищили 77 із 90 учасників цього штурму. Вижили лише поодинокі групи, які були добиті вже наступної доби», — зазначив Дмитро Запорожець.
Окупанти все частіше вдаються до використання мототехніки для швидких атак, проте українські сили ефективно протидіють цим тактикам, завдаючи значних втрат ворогу.
Як повідомляла АрміяInform, на Новопавлівському напрямку у ворога з’явилися додаткові свіжі підрозділи, через що різко зросла інтенсивність бойових дій.
До речі, якщо вас цікавить спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на телеграм-канал АрміяInform
@armyinformcomua
У ніч на 03 січня (з 18:00 02 січня) противник атакував 95 ударними БПЛА типу Shahed, Гербера і безпілотниками інших типів
Боєць батальйону «Морок» 225-го штурмового полку самотужки поклав трьох росіян у ближньому бою на напрямку Гуляйполя.
Загалом, протягом минулої доби зафіксовано 116 бойових зіткнень. Українські захисники стійко стримують натиск окупантів, завдаючи ворогу значних втрат.
За минулу добу російські загарбники втратили 750 військових вбитими та пораненими та 672 одиниці техніки.
Почесні найменування пов’язують сучасні військові підрозділи з видатними діячами, місцевостями чи подіями української історії.
2025 року журналісти АрміяInform працювали на найгарячіших напрямках фронту, підготувавши десятки репортажів з передової.
Військовослужбовець
від 44650 до 120100 грн
Миколаїв
Відділ рекрутингу та комплектування Інгульського РТЦК та СП
Інспектор прикордонної служби, фахівець зв’язку
від 22000 до 51000 грн
Одеса
Державна прикордонна служба України
Це формує спадкоємність та власну військову традицію. 5 травня 2025 року Президент України присвоїв 22 окремій механізованій бригаді Сухопутних військ Збройних Сил України почесне…