ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Силах оборони розповіли, як річка Оскіл заважає просуванню росіян на Харківщині

Новини
12 Червня 2025, 15:16
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

У Харківській області просуванню росіян стає на заваді річка Оскіл і ворог не має можливості використовувати важку техніку.

Про це в ефірі «Суспільного» розповів начальник відділення комунікацій 48 окремої артилерійської бригади майор Богдан Петренко.

«Ситуація залишається важкою, оскільки ворог не припиняє спроб просуватися. Особливістю нашого напрямку є річка Оскіл, яка не дає наразі ворогу можливості застосувати важку техніку для наступальних дій», — сказав Богдан Петренко.

За його словами, всі спроби противника звести переправи чи перекинути понтони були невдалими.

«З безпілотників можна побачити багато знищеної спецтехніки. І вже тижні два як вони ці спроби покинули і перейшли до тактики захоплення і поглиблення плацдармів, щоб відсунути Сили оборони від річки Оскіл», – зазначив спікер.

Богдан Петренко підкреслив, що наразі серйозних загроз на цій ділянці фронту немає і будь-який наступ неможливий без важкої техніки, яку росіяни не можуть застосувати.

«Є тактика малих піхотних груп, які треба перекинути через річку і які потім йдуть посадками. Але на всіх цих етапах росіян системно знищують Сили оборони», — зазначив він.

Як повідомляла АрміяInform, окупаційна російська армія посилила артилерійські та мінометні обстріли на Краматорському напрямку, внаслідок чого збільшилась кількість ворожих штурмів.

Водночас на Новопавлівському напрямку зафіксована рекордна кількість бойових зіткнень за добу.


Підпалили і добили: дронарі 45-ї бригади знищили ворожий «Гіацинт-Б»
Підпалили і добили: дронарі 45-ї бригади знищили ворожий «Гіацинт-Б»

Завдяки злагодженим діям із суміжними підрозділами Третього армійського корпусу оператори БПЛА 45-ї бригади знищили 152-міліметрову гаубицю.

До 12 зросла кількість постраждалих внаслідок російського удару по судну в Одеському районі
До 12 зросла кількість постраждалих внаслідок російського удару по судну в Одеському районі

Зросла кількість постраждалих унаслідок російського удару по цивільному торговельному судну під прапором Того у Одеському порту

Окупанти вдарили КАБами по Запоріжжю та передмістю: семеро поранених, серед них дитина
Окупанти вдарили КАБами по Запоріжжю та передмістю: семеро поранених, серед них дитина

Російські війська завдали ударів керованими авіабомбами по Запоріжжю та передмістю. Внаслідок атаки травм зазнали щонайменше семеро людей, серед яких дитина.

З Німеччини екстрадовано учасника групи, яка виготовляла фіктивні документи для ухилянтів
З Німеччини екстрадовано учасника групи, яка виготовляла фіктивні документи для ухилянтів

Правоохоронці повернули до України учасника організованої групи, яка виготовляла фіктивні документи про інвалідність для виїзду військовозобов’язаних за кордон.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Військовослужбовець – артилерист (в ЗСУ чи МП ВМС)

від 51000 до 121000 грн

Львів

Львівський РТЦК та СП м.Жовква

Olx Водій, водій-електрик, військовослужбовець

від 21000 до 27000 грн

Білгород-Дністровський, Одеська область

Olx Водій, військовослужбовець ЗСУ

від 20100 до 22100 грн

Ніжин, Чернігівська область

WorkUa Бухгалтер із заробітної плати (військовий)

від 26000 до 26000 грн

Кременчук

Військова частина А1111

WorkUa Навідник-оператор

від 23000 до 173000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Olx Стрілець-санітар 155 батальйону територіальної оборони

від 21000 до 54000 грн

Степанівське, Сумська область