ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Найбільше ворожих атак за добу зафіксовано на Покровському та Новопавлівському напрямках — Генштаб ЗСУ

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 11 Червня 2025, 16:24

Від початку доби між Силами оборони України та російськими окупаційними військами відбулося 99 бойових зіткнень.

Про це йдеться у зведенні Генерального штабу ЗСУ з оперативною інформацією станом на 16:00 11 червня.

На Харківському напрямку наступальних дій ворога не зафіксовано.

На Куп’янському напрямку з початку доби ворог шість разів йшов вперед на позиції наших захисників у районі населеного пункту Степова Новоселівка та в напрямку Піщаного.

На Лиманському напрямку сьогодні відбулося 11 боєзіткнень, три з яких триває дотепер. Ворог атакував у районах населених пунктів Надія, Карпівка, Білогорівки та у бік населених пунктів Ольгівка, Степове, Греківка, Андріївка, Зелена Долина, Торське.

На Сіверському напрямку противник намагався просунутися у бік Григорівки, отримав відсіч.

На Краматорському напрямку наші захисники відбили дві атаки ворога. Противник проводив наступальні дії, намагаючись просунутись в бік Ступочок та Білої Гори. Ще одне боєзіткнення триває дотепер.

Сили оборони успішно зупинили дев’ять ворожих атак на Торецькому напрямку. Ворог намагався просунутися в районах населених пунктів Диліївка, Торецьк та Яблунівка.

На Покровському напрямку ворог 33 рази розпочинав зіткнення різної інтенсивності в районах населених пунктів Полтавка, Малинівка, Миролюбівка, Лисівка, Звірове, Котлине, Удачне, Муравка, Новоукраїнка та Олексіївка. Наші захисники відбили 31 ворожу атаку, бої продовжуються. Противник завдав авіаційних ударів по районах Полтавки та Коптєвого.

На Новопавлівському напрямку українські захисники відбили 15 атак противника поблизу населених пунктів Костянтинопіль, Багатир, Одрадне, Комар, Новосілка, Вільне Поле, Шевченко та в напряму Запорізького, Мирного, Запоріжжя. Три ворожі атаки досі тривають.

На Гуляйпільському напрямку точиться чотири боєзіткнення поблизу Малинівки, одну атаку загарбників вже відбито.

На Оріхівському напрямку сьогодні ворог намагався просунутися вперед у напрямку Павлівки, був зупинений нашими захисниками.

На Придніпровському напрямку агресор провів марну атаку в бік позицій наших захисників.

На Курському українські захисники відбили дев’ять атак загарбників, ще три боєзіткнення триває дотепер. Крім того, ворог здійснив шість авіаційних ударів, скинувши 15 керованих авіаційних бомб, а також завдав 79 артилерійських обстрілів, зокрема три — із реактивних систем залпового вогню.

На решті напрямків суттєвих змін в обстановці не відбулося.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Аси в повітрі — ворогу біда»: «Фенікс» спалив БМП і знищив кількох штурмовиків рф

«Аси в повітрі — ворогу біда»: «Фенікс» спалив БМП і знищив кількох штурмовиків рф

Пілоти прикордонного підрозділу «Фенікс» ліквідували російських загарбників у напрямку Лимана та Святогірська, а також знищили ворожий міномет, БМП і кілька дронів.

У Тернополі знайшли тіло ще однієї жертви: кількість загиблих зросла до 27, серед них троє дітей

У Тернополі знайшли тіло ще однієї жертви: кількість загиблих зросла до 27, серед них троє дітей

У Тернополі рятувальники дістали з-під завалів зруйнованої багатоповерхівки тіло загиблої жінки. Кількість жертв російського ракетного удару зросла до 27 людей, серед них троє дітей. Ще 94 особи постраждали, з них 18 дітей.

Володимир Зеленський і Деніел Дрісколл обговорили етапи досягнення справедливого миру

Володимир Зеленський і Деніел Дрісколл обговорили етапи досягнення справедливого миру

Під час зустрічі з міністром Сухопутних військ США Деніелом Дрісколлом Президент Володимир Зеленський обговорив спільну роботу України та США над планом завершення війни та посилення санкцій проти рф.

Нічого не їздить і не літає — дронарі-десантники знищили ворожі квадроцикли та «ждуни»

Нічого не їздить і не літає — дронарі-десантники знищили ворожі квадроцикли та «ждуни»

Дронарі батальйону Apachi 81-ї аеромобільної Слобожанської бригади ДШВ ЗСУ показали серію уражень російської техніки та дронів.

«З туману — у пастку»: технологічна засідка НРК знищила колону окупантів у їхньому тилу

«З туману — у пастку»: технологічна засідка НРК знищила колону окупантів у їхньому тилу

93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр» спростувала черговий фейк російської пропаганди про нібито просування окупантів на північ від села Русин Яр. Бійці зупинили ворожий накат у густому тумані завдяки НРК.

«Коли руки стискають пульт, а всередині — бій»: історія першого влучання пілота «Хела»

«Коли руки стискають пульт, а всередині — бій»: історія першого влучання пілота «Хела»

Андрій із позивним «Хел» — колишній механік і боєць почесної варти, який вирішив змінити парадну форму на пульт керування дроном. 28-річний військовий розповів, як перевівся з тилу на фронт, про труднощі навчання та свій перший успішний виліт.

ВАКАНСІЇ

Помічник військового коменданта, військовослужбовець

Запоріжжя

Комендатура військових сполучень Запоріжжя

Зв’язківець, військовослужбовець

від 20000 до 125000 грн

Нікополь, Дніпропетровська область

Старший навідник мінометного розрахунку

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Водій-механік кат. В, С, D, військовослужбовець

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

81 ОАеМБр

Електрозварник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Стрілець-зенітник ПЗРК

від 21000 до 125000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

--- ---