ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Хто, як не ми?»: мінометники 108-ї бригади ТрО розповіли про службу на Запорізькому напрямку

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 9 Червня 2025, 19:31

Командир розрахунку 120-мм міномета з позивним «Чорнобаєв» та навідник з позивним «Друїд» разом несуть службу з перших днів широкомасштабного вторгнення.

Як працює розрахунок на бойових позиціях та які є нюанси в роботі міномета військовослужбовці розповіли кореспондентам Армія TV.

«Ми з перших днів з «Чорнобаєвим». Я на день, чи на два пізніше прийшов за нього. Тому ми вже як сім’я, ми вже як брати. Дуже здружилися, зжилися, і розуміємо друг друга з полу слова», — розповідає «Друїд».

Обидва до війни працювали у вугільній промисловості та обидва добровільно стали на захист своїх сімей, домівок, України. Наразі мінометники воюють у складі 108 бригади ТрО ЗСУ.

«А хто, як не ми? Хто буде захищати нашу землю, нашу Україну, нашу незалежність? У мене такі принципи. Я українець, я люблю свою країну, хоч побував у багатьох місцях, але люблю свою землю, люблю свою Україну!», — говорить командир розрахунку.

На початку служби військовослужбовці працювали на меншому мінометі калібру 60 мм: «Навчилися на 60-му спершу, потім 82-й, і отак пішли наверх. На 120-му з 2023-го року. Колектив за ці роки дуже злагоджений. Всі спеціалісти свої справи, нічого не можу сказати, всі гарно працюють».

«Друїд» запевняє, що настрій у розрахунку завжди піднесений бойовий і в будь-який час воїни повинні бути готові до виконання завдання.

«Коли нам поступає команда на працю, одразу кожен в розрахунку знає свої задачі. Виконуємо досить швидко і досить влучно потрапляємо в ціль. Уже досвід у нас за ці роки з’явився, тому у нас результативність висока», — говорить воїн 108 бригади ТрО ЗСУ.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Аси в повітрі — ворогу біда»: «Фенікс» спалив БМП і знищив кількох штурмовиків рф

«Аси в повітрі — ворогу біда»: «Фенікс» спалив БМП і знищив кількох штурмовиків рф

Пілоти прикордонного підрозділу «Фенікс» ліквідували російських загарбників у напрямку Лимана та Святогірська, а також знищили ворожий міномет, БМП і кілька дронів.

У Тернополі знайшли тіло ще однієї жертви: кількість загиблих зросла до 27, серед них троє дітей

У Тернополі знайшли тіло ще однієї жертви: кількість загиблих зросла до 27, серед них троє дітей

У Тернополі рятувальники дістали з-під завалів зруйнованої багатоповерхівки тіло загиблої жінки. Кількість жертв російського ракетного удару зросла до 27 людей, серед них троє дітей. Ще 94 особи постраждали, з них 18 дітей.

Володимир Зеленський і Деніел Дрісколл обговорили етапи досягнення справедливого миру

Володимир Зеленський і Деніел Дрісколл обговорили етапи досягнення справедливого миру

Під час зустрічі з міністром Сухопутних військ США Деніелом Дрісколлом Президент Володимир Зеленський обговорив спільну роботу України та США над планом завершення війни та посилення санкцій проти рф.

Нічого не їздить і не літає — дронарі-десантники знищили ворожі квадроцикли та «ждуни»

Нічого не їздить і не літає — дронарі-десантники знищили ворожі квадроцикли та «ждуни»

Дронарі батальйону Apachi 81-ї аеромобільної Слобожанської бригади ДШВ ЗСУ показали серію уражень російської техніки та дронів.

«З туману — у пастку»: технологічна засідка НРК знищила колону окупантів у їхньому тилу

«З туману — у пастку»: технологічна засідка НРК знищила колону окупантів у їхньому тилу

93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр» спростувала черговий фейк російської пропаганди про нібито просування окупантів на північ від села Русин Яр. Бійці зупинили ворожий накат у густому тумані завдяки НРК.

«Коли руки стискають пульт, а всередині — бій»: історія першого влучання пілота «Хела»

«Коли руки стискають пульт, а всередині — бій»: історія першого влучання пілота «Хела»

Андрій із позивним «Хел» — колишній механік і боєць почесної варти, який вирішив змінити парадну форму на пульт керування дроном. 28-річний військовий розповів, як перевівся з тилу на фронт, про труднощі навчання та свій перший успішний виліт.

ВАКАНСІЇ

Зв’язківець військовослужбовець

від 21000 до 125000 грн

Луцьк

Військова частина А4587

Медик в ЗСУ (за контрактом)

від 21000 до 61000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

Стрілець

від 20000 до 125000 грн

Богодухів

209 батальйон Сил ТрО

Стрілець-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Черкаси

Косівський РТЦК та СП

Інспектор прикордонної служби

від 20100 до 20100 грн

Рівне

Державна прикордонна служба України

Стрілець

від 21000 до 51000 грн

Миколаїв

Військова частина А3476

--- ---