ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Били без упину: Дніпропетровщина під атакою ворожих дронів, «Градів» і керованих авіабомб

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 6 Червня 2025, 8:18

Дніпропетровщина знову пережила важку ніч та ранок під масованими ударами російських військ. Окупанти застосували артилерію, РСЗВ «Град», керовані авіабомби та безпілотники, атакуючи Нікопольський та Синельниківський райони.

Про ситуацію в області повідомив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

За його словами, Нікопольщина перебувала під ударами ворожої артилерії, FPV-дронів та РСЗВ «Град». Від вечора, вночі та зранку агресор цілив по районному центру, а також по Покровській, Червоногригорівській та Марганецькій громадах. Внаслідок обстрілів виникла пожежа, пошкоджено інфраструктуру.

Били російські війська і по Синельниківському району. Межівська громада потерпала від керованих авіабомб (КАБів), там потрощено три приватні будинки, зачепило й лінію електропередач.

Окрім цього, через влучання БПЛА у Словʼянській громаді знищена автівка, а у Маломихайлівській зайнявся екскаватор.

Всюди, наголосив очільник ОВА, минулося без постраждалих.

Окремо Сергій Лисак повідомив про успішну роботу захисників неба: «Захисники неба збили над Дніпропетровщиною 10 безпілотників».

Як повідомляла АрміяInform, у ніч проти 6 червня Волинська область зазнала масованої атаки російськими ракетами та БПЛА, внаслідок чого в Луцьку зафіксовано влучання у багатоквартирний житловий будинок. Відомо про п’ятьох постраждалих, проте, на щастя, обійшлося без загиблих.

Окупанти атакували дронами житлові будинки в Херсоні: є загибла та поранені
Окупанти атакували дронами житлові будинки в Херсоні: є загибла та поранені

2 червня близько 23:30 військові рф атакували безпілотним літальним апаратом багатоповерховий будинок у Херсоні.

У Києві зросла кількість загиблих внаслідок масованого удару 2 червня
У Києві зросла кількість загиблих внаслідок масованого удару 2 червня

Увечері 2 червня в лікарні помер один з поранених мешканців Києва, який постраждав під час масованого російського удару.

Ворог провів 44 атаки на Гуляйпільському напрямку, ще 40 — на Покровському
Ворог провів 44 атаки на Гуляйпільському напрямку, ще 40 — на Покровському

Протягом минулої доби між Силами оборони та російськими окупантами відбулося 263 бойові зіткнення.

Росія запустила вночі майже 200 дронів для атаки по Україні
Росія запустила вночі майже 200 дронів для атаки по Україні

У ніч на 3 червня (з 18:00 2 червня) противник атакував 198 ударними БПЛА типу Shahed, «Гербера», «Італмас» та дронами-імітаторами типу «Пародія.

60 артилерійських систем, танки та ППО: втрати ворога за добу
60 артилерійських систем, танки та ППО: втрати ворога за добу

Втрати окупантів за минулу добу становлять 1130 одиниць особового складу, 5 танків та 80 артилерійських систем.

Gripen для України: професор Харук про еволюцію шведського «Грифона» та виклики сьогодення
Gripen для України: професор Харук про еволюцію шведського «Грифона» та виклики сьогодення

Оголошення про намір Швеції передати Україні винищувачі JAS-39 Gripen стало однією з найбільш обговорюваних подій у безпековому секторі цього року.

ВАКАНСІЇ
Діловод, військовослужбовець

від 20100 до 120000 грн

Кривий Ріг

235 окремий батальйон Сил ТрО

Охоронник

від 43000 до 48000 грн

Київ

Служба безпеки України

Оператор наземних роботизованих комплексів

від 60000 до 195000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Кулеметник (ЗСУ) вся Україна

від 20277 до 120277 грн

Вся Україна

116 ОМБр

Такелажник, вантажник

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

--- ---