ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Тинялися вільно, але недовго»: українські бійці «накрили» табір окупантів на краю посадки

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 29 Травня 2025, 16:23

Російські окупанти, що намагаються сховатися в руїнах багатоквартирних будинків чи облаштовують табори на краю посадок на Харківщині, продовжують ставати легкою здобиччю для українських FPV-дронів.

Про успішну роботу своїх дронарів повідомили на сторінці 3-ї окремої танкової Залізної бригади.

Як зазначають у бригаді, кілька рашистів намагалися сховатися в руїнах багатоквартирного будинку. «Та як не хоронилися, їх дістали та знищили всюдисущі FPV-дрони групи Crazy Cats стрілецького батальйону», — йдеться в повідомленні.

Інша група загарбників повелася ще більш необачно: «облаштовувала табір на краю посадки. Навіть не ховалися, тинялися вільно». Проте їхня безтурботність тривала недовго. «Прилетів наш FPV з „бомбочкою“ та й зачистив все вогнем. Тут постарався екіпаж групи „Сармат“ самохідного артилерійського дивізіону гаубиць „Акація“», — повідомили в бригаді.

Як повідомляла АрміяInform, білі прогалини та кучугури серед зеленої трави нагадують сніг, але насправді це крейдяні пагорби, де російські окупанти намагаються «заритися» від українського вогню. Проте ані такі імпровізовані «нори», ані зруйновані будинки не рятують загарбників від влучних ударів українських FPV-дронів.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Сталевий кордон» на Курщині спалив 6 укриттів окупантів і антену зв’язку
«Сталевий кордон» на Курщині спалив 6 укриттів окупантів і антену зв’язку

На Курському напрямку оператори БПЛА прикордонної бригади «Сталевий кордон» уразили шість ворожих укриттів, антену зв’язку та двох російських військових.

«Мій взвод готовий іти зі мною»: командирка штурмового взводу розповіла, як здобула авторитет у бою
«Мій взвод готовий іти зі мною»: командирка штурмового взводу розповіла, як здобула авторитет у бою

Світлана — командирка штурмового взводу 92 окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка. Свій авторитет вона виборола не словами, а бойовими виходами під час Куп’янської операції — разом із підрозділом, під обстрілами та в найскладніших умовах.

Росіяни спробували вбити своїх же військових, які вирішили здатися у полон
Росіяни спробували вбити своїх же військових, які вирішили здатися у полон

Окупаційні сили рф намагалися ліквідувати своїх же військових, які вирішили здатися бійцям ЗСУ.

Ворог 25 разів атакував на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ
Ворог 25 разів атакував на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ

На цей час загальна кількість бойових зіткнень становить 86.

НАТО вивчає логістику ЗСУ: у Німеччині пройшла перша спільна конференція CJL3C
НАТО вивчає логістику ЗСУ: у Німеччині пройшла перша спільна конференція CJL3C

У німецькому Майнці відбулася перша спільна конференція НАТО та України з обміну досвідом у сфері логістики — CJL3C, присвячена практикам забезпечення війська в умовах повномасштабної війни.

«На зв’язок не виходить із 27-го»: ГУР перехопило розмову про втрати армії рф у самій росії
«На зв’язок не виходить із 27-го»: ГУР перехопило розмову про втрати армії рф у самій росії

На території бєлгородської області рф тривають бойові дії, які призводять до загибелі та зникнення безвісти російських військовослужбовців.

ВАКАНСІЇ
Демінер

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Оператор БПЛА в ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Навідник гранатометного відділення

від 21000 до 120000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

Бойовий медик ЗСУ

від 20000 до 100000 грн

Надвірна

Надвірнянський РТЦК та СП

Старший сапер

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

Кочегар

від 12600 до 12600 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

--- ---