Зміни внесено до постанови Кабінету Міністрів № 560. Вони передбачають автоматичне продовження більшості відстрочок, пріоритет оформлення в цифровому форматі через…
Уряд Швеції ухвалив рішення надати близько 4,8 мільярда шведських крон (близько $505 млн) на зміцнення обороноздатності України.
Про це йдеться в повідомленні на сайті уряду.
Ці кошти є частиною 19-го пакета підтримки, який був представлений урядом 31 березня і схвалений парламентом 29 квітня. «Ці кошти зроблять Збройні сили та оборонну промисловість України сильнішими у захисті від Росії», — сказав міністр оборони Швеції Пол Йонсон.
Шведський уряд виділяє понад 1 млрд шведських крон на закупівлю як систем протиповітряної оборони, так і далекобійних безпілотників.
Також уряд вирішив підтримати дві багатосторонні ініціативи щодо закупівлі боєприпасів, зокрема чеську. На це виділять додаткові 550 млн шведських крон (близько $57,7 млн).
Ще 418 млн шведських крон (близько $43,9 млн) піде на закупівлю обладнання для бронетехніки.
Крім того, Швеція зробить внески до кількох коаліцій спроможностей у межах Контактної групи з питань оборони України у форматі «Рамштайн»:
Також шведський уряд зробить внесок у «данську модель» закупівель зброї та додатково виділить понад 1 млрд шведських крон (близько $105 млн).
Як повідомляла АрміяInform, Нідерланди передали Україні всі 24 винищувачі F-16, які були раніше обіцяні. 27 травня останні літаки вилетіли з авіабази «Волкел» до Бельгії, де їх підготують до подальшої передачі Повітряним Силам ЗСУ.
@armyinformcomua
У Київській області затримали іноземця, який на замовлення рф займався підпалами автомобілів українських військових.
У запеклих боях воїни 44-ї окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола знищили чотири російські гармати Д-30 та гаубицю 2А65 «Мста-Б».
«Крило — то вже вершина моєї військової кар’єри на сьогоднішній день», — усміхається боєць із позивним «Швед», який нині служить у розвідувальній роті Окремої президентської бригади.
Президент України Володимир Зеленський відвідав пункт управління 7-го корпусу швидкого реагування Десантно-штурмових військ ЗСУ, заслухав доповіді про ситуацію в районі Покровська та відзначив захисників нагородами — орденами Богдана Хмельницького ІІІ ступеня та «За мужність» ІІ, ІІІ ступенів.
Працівники Державного бюро розслідувань викрили прикордонника, який планував налагодити незаконну схему переправлення військовозобов’язаних через державний кордон. Правоохоронці затримали його ще на етапі перемовин із потенційним «клієнтом».
В рамках зниження воєнно-економічного потенціалу російського агресора у ніч на 4 листопада підрозділи Сил оборони України уразили низку стратегічних об'єктів ворога.
від 25000 до 125000 грн
Вся Україна
Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ
від 21000 до 120000 грн
Миколаїв
189 окремий батальйон 123 ОБр ТрО
Зміни внесено до постанови Кабінету Міністрів № 560. Вони передбачають автоматичне продовження більшості відстрочок, пріоритет оформлення в цифровому форматі через…