Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…
Обіцянка «розв'язати питання» з проходженням медичних процедур для отримання діагнозу, що дозволив би визнати військовослужбовця непридатним до служби, коштувала 4700 доларів США. Саме таку суму вимагала керівниця однієї з харківських благодійних організацій за свої «послуги», стверджуючи, що має вплив на посадових осіб медичних установ.
Про завершення спецрозслідування та направлення справи до суду повідомили в Харківській обласній прокуратурі.
Зазначається, що за процесуального керівництва Шевченківської окружної прокуратури м. Харкова повідомлено про підозру громадянці за фактом одержання неправомірної вигоди для себе та третіх осіб за вплив на прийняття рішень особами, уповноваженими на виконання функцій держави, поєднаного з вимаганням такої вигоди (ч. 3 ст. 369-2 КК України).
За даними слідства, мешканка Харкова, яка є керівницею благодійної організації, запропонувала військовослужбовцю свою «допомогу». Вона пообіцяла, що в обмін на грошову винагороду організує йому госпіталізацію, оформлення необхідних медичних направлень, встановлення «потрібного» діагнозу та, як результат, отримання статусу особи з інвалідністю, що унеможливило б подальше проходження військової служби. За весь цей «пакет послуг» підозрювана вимагала 4700 доларів США.
Жінка стверджувала, що має значний вплив на посадових осіб медичних установ Харкова і може забезпечити ухвалення ними необхідних рішень. Вона не лише обіцяла, а й діяла: особисто супроводжувала військовослужбовця до лікарів, домовлялася про прийоми, здійснювала телефонні дзвінки до посадових осіб та гарантувала «успішне» розв’язання питання. При цьому, як встановлено, медичні огляди проходили у присутності підозрюваної, а направлення та інші документи видавались без належного медичного обстеження, аналізів та обґрунтованих підстав.
Фігурантку було затримано після отримання нею всієї суми неправомірної вигоди: спочатку вона отримала першу частину — 200 доларів США, а наступного дня — решту, 4500 доларів США. Її затримали у порядку ст. 208 КПК України. Наразі вирішується питання щодо обрання їй запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Слідство у цій справі триває. Вживаються заходи для встановлення інших осіб, які можуть бути причетними до вчинення зазначеного кримінального правопорушення, зокрема серед медичного персоналу закладів охорони здоров’я.
Досудове розслідування проводило Слідче відділення Харківського районного управління поліції № 3 ГУНП в Харківській області, а оперативний супровід здійснювали Харківське управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України та військова контррозвідка Служби безпеки України.
АрміяInform нагадує, що краще не порушувати закон чи не ризикувати життям, а скористатися агрегатором вакансій у ЗСУ та рекрутинговими центрами.
@armyinformcomua
Міністр оборони України Денис Шмигаль зустрівся з Міністром оборони Нідерландів Рубеном Брекельмансом та обговорив запуск спільного виробництва deep-strike БПЛА.
Безпілотникіи 3 Окремої важкої механізованої Залізної бригади та суміжників безупинно перемелюють російських загарбників і трощать їхнє озброєння та укріплення.
Підрозділи 24 ОМБр імені Короля Данила тримають оборону в Часовому Ярі, знищуючи накупантів при спробах накопичення.
Перший батальйон ПБС Kraken 3 АК цілодобово та комплексно працює по окупантах в Харківській області.
22-річний Михайло підписав «Контракт 18‒24» із 95-ю окремою десантно-штурмовою Поліською бригадою, тому що відчуває відповідальність за друзів, з якими разом вчився у військовому ліцеї.
Бійці підрозділу «Артан» Головного управління розвідки щоночі виконують бойові завдання. не даючи ворогу ані хвилини перепочинку.
від 20100 до 120000 грн
Запоріжжя
Другий відділ Пологівського РТЦК та СП (м. Оріхів)
від 23000 до 53000 грн
Степанівка, Сумська область
Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…