У Харкові викрито злочинну групу з 13 осіб, до якої входили посадовці медико-соціальних експертних комісій та їхні спільники. Суд визнав…
Американський зенітний ракетний комплекс середнього радіусу дії MIM-23 Hawk (в перекладі українською — яструб) — зброя не нова, але ефективна для боротьби з російськими крилатими ракетами.
Про роботу комплексу розповіли Повітряні Сили ЗСУ.
«Комплекс зарекомендував себе дуже добре. На нашому бойовому рахунку — 4 пуски ракет і 4 влучання», — розповідає Дмитро, командир підрозділу, на озброєнні якого ЗРК MIM-23 Hawk.
Саме ця пускова установка знищила три ракети. Їхні позначки нанесли на корпус установки. Крилаті ракети були уражені під час відбиття масованого комбінованого ракетно-авіаційного удару по об’єктах критичної інфраструктури в зоні відповідальності повітряного командування «Захід».
«Від знищення ворожих крилатих ракет емоції надзвичайно позитивні. Всі радіють, бо зберегли життя людей, запобігли ураженню важливих об’єктів. Ми знищили усі ракети, які перебували в нашій зоні ураження. Маємо досвід бойової роботи під час відбиття масованих ударів. Працюємо впевнено», — говорить Дмитро.
Зенітники проходили підготовку за кордоном. Командир підрозділу зазначає, що інструктори викладали все дуже доступно, і наші військові мають достатньо знань і навичок, аби швидко все опанувати.
«Зараз це зброя, якою ми володіємо на високому рівні. Комплекс показав себе надійним і простим у застосуванні. Наші люди навчені, добре підготовлені, стійкі, виконують бойові завдання професійно і впевнено», — говорить він.
Як повідомляла АрміяInform, британські військові вперше публічно розкрили деталі зенітного ракетного комплексу Raven, поставленого Україні.
ЗРК Raven — один з варіантів систем, створених за програмою FrankenSAM, принцип якої полягає у використанні існуючих компонентів та адаптованих ракет класу «повітря — повітря».
@armyinformcomua
На Курському напрямку оператори БПЛА прикордонної бригади «Сталевий кордон» уразили шість ворожих укриттів, антену зв’язку та двох російських військових.
Світлана — командирка штурмового взводу 92 окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка. Свій авторитет вона виборола не словами, а бойовими виходами під час Куп’янської операції — разом із підрозділом, під обстрілами та в найскладніших умовах.
Окупаційні сили рф намагалися ліквідувати своїх же військових, які вирішили здатися бійцям ЗСУ.
На цей час загальна кількість бойових зіткнень становить 86.
У німецькому Майнці відбулася перша спільна конференція НАТО та України з обміну досвідом у сфері логістики — CJL3C, присвячена практикам забезпечення війська в умовах повномасштабної війни.
На території бєлгородської області рф тривають бойові дії, які призводять до загибелі та зникнення безвісти російських військовослужбовців.
Військова служба за контрактом: Обери свою майбутню професію!
від 21300 до 121200 грн
Сновськ, Чернігівська область
У Харкові викрито злочинну групу з 13 осіб, до якої входили посадовці медико-соціальних експертних комісій та їхні спільники. Суд визнав…