Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…
Рота ударних безпілотних авіакомплексів «Китайці» 80-ї десантно-штурмової Галицької бригади — один з найрезультативніших підрозділів БПЛА в десантних бригадах.
Відео про підрозділ було оприлюднене 20 травня на каналі бригади.
На рахунку «Китайців» сотні ліквідованих окупантів, десятки знищеної техніки противника та різного роду цілей в повітрі та на землі.
За плечима кожного з членів групи бойовий шлях в різних підрозділах. Хтось мужньо бився в штурмовій роті за Кліщіївку, хтось звільняв Херсонщину, наступальні бої в полях Запоріжжя.
Зараз ці мужні хлопці так само відчайдушно б’ються на Сумському прикордонні.
«Робота в РУБпАК цікава тим, що ти бачиш в реальному часі результат своєї роботи — знищеного противника або його техніки. Та й чого душею кривити — я просто люблю, коли ворог вмирає», — розповідає оператор БПЛА з позивним «Сєвєр».
«Робимо багато «хороших русскіх», — додає друг «Вовк».
У найактивніших битвах Курської операції цей екіпаж знищив десятки росіян, танки, легкі ББМ, мото- і квадроцикли.
В окремому списку — російські комплекси спостереження «Муром» та роботизовані наземні платформи. Але справжні битви зараз відбуваються у повітрі.
«У повітрі незліченна кількість БПЛА різних типів. Буває летиш на ураження і в повітрі бачиш «крила» або fpv дрони — наші та противника. Дрони стали визначальними. І наша найбільша перевага — результативність. Українські пілоти більш точні», — каже «Сєвєр».
Попри масштабне насичення дронами у повітряному просторі, піхота і штурмовики відіграють неабияку роль у боях.
Це вкотре підтвердила участь солдат КНДР в складі підрозділів російської армії на Курському напрямку.
«Коли не спрацювала тактика механізованих штурмів, бо їх миттєво спалювали, російські війська за підтримки північнокорейців, пішли в м’ясні штурми цілими взводами.
Корейці більш треновані й підготовлені ніж росіяни — це факт. Збивали велику кількість наших дронів. Але і це їм не допомогло. Вони так само помирають, як росіяни», — запевняє «Сєвєр».
Як повідомляла АрміяInform, операторка БПЛА Віра з 80 бригади отримала орден княгині Ольги за “полювання” на Курщині.
@armyinformcomua
Президент Володимир Зеленський провів телефонну розмову з лідером партії-переможниці на парламентських виборах у Чехії Андреєм Бабішем, під час якої привітав його з перемогою та домовився про особисту зустріч найближчим часом для обговорення подальшої співпраці.
Щонайменше сім людей поранені у місті Слов'янськ сьогодні вранці внаслідок чергового російського обстрілу. Серед постраждалих одна людина перебуває у тяжкому стані.
Протягом вересня 2025 року підрозділи протиповітряної оборони Третьої штурмової бригади знищили 515 ворожих безпілотників, серед яких «Shahed», «Lancet», «ZALA» та «Supercam».
На Покровському напрямку ситуація залишається складною. Ворог трансформує свої «лобові» штурми в «міжпозиційне просочування».
Фахівці з радіоелектронної боротьби 17 окремої важкої механізованої бригади ЗСУ показали, що відбувається з російськими дронами під дією нашого РЕБ.
Європейський парламент схвалив резолюцію щодо необхідності координованих дій, посилення оборони та санкцій для протидії російським провокаціям, спрямованим проти безпеки та інфраструктури ЄС.
від 20000 до 120000 грн
Київ
3 Окрема штурмова бригада
від 20000 до 75000 грн
Одеса
4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )
від 21000 до 51000 грн
Степанівка, Сумська область
Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…