ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Використав «втемну» — на Черкащині затримали шпигуна, який видурив у військового секретну флешку

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 15 Травня 2025, 10:23

Контррозвідка Служби безпеки затримала ще одного агента фсб у Черкасах. Зловмисник намагався продати ворогу закриту інформацію про військові об'єкти Черкаської області, щоб скоригувати по них російські удари.

Про це повідомила 15 травня Служба безпеки України.

Як встановило розслідування, ворожим агентом виявився 36-річний місцевий житель, якого російська спецслужба завербувала через Телеграм-канали.

За матеріалами справи, зрадник «втемну» використав свого знайомого військового, від якого отримав службову «флешку» з інформацією про один із військових об’єктів регіону.

Крім того, він шпигував за мобільними вогневими групами ППО, які захищають повітряний простір регіону, а також повідомляв рашистам про наслідки ворожих ударів.

Контррозвідка СБУ затримала фігуранта, коли він готував звіт із черговою розвідінформацією.

Під час обшуків у нього вилучено телефон із доказами роботи на ворога.

Слідчі СБУ повідомили йому про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).

Зловмисник перебуває під вартою. Йому загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

Як повідомляла АрміяInform, на Полтавщині затримали агента рф, що коригував російські повітряні атаки.

Читайте нас в Telegram
«Я більше зараз кайфую від вражень, не коли класно, бачу, а коли нічого не бачиш» — пілот «Німець»
«Я більше зараз кайфую від вражень, не коли класно, бачу, а коли нічого не бачиш» — пілот «Німець»

Оператор БПЛА підрозділу безпілотних систем «Тайфун» з позивним «Німець» може вражати ворога і наосліп.

В окопах, кущах, під технікою: дрони загнали російських штурмовиків
В окопах, кущах, під технікою: дрони загнали російських штурмовиків

Бійці 93-ї механізованої бригади «Холодний Яр» разом з бійцями 44-ї механізованої бригада відбили ворожий штурм на Покровсько-Костянтинівському напрямку.

«Рота, вмирай!»: на Покровському напрямку знищили 120 російських штурмовиків
«Рота, вмирай!»: на Покровському напрямку знищили 120 російських штурмовиків

Бійці 3-ї бригади оперативного призначення «Спартан» імені полковника Петра Болбочана НГУ спільно із суміжними підрозділами відбили штурм ворога.

«Їдемо зрошувати Киргизстан»: ухилянти вигадують на кордоні справжні казки
«Їдемо зрошувати Киргизстан»: ухилянти вигадують на кордоні справжні казки

В автомобільному пункті пропуску «Могилів-Подільський» прикордонники припинили спробу виїзду за кордон чотирьох військовозобов’язаних громадян України.

У Латвії відбувся перший цикл з тестування, оцінки, верифікації та валідації БЛС та технологій протидії їм
У Латвії відбувся перший цикл з тестування, оцінки, верифікації та валідації БЛС та технологій протидії їм

На інноваційному полігоні НАТО з безпілотних систем відбувся перший цикл з тестування, оцінки, верифікації та валідації безпілотних літальних систем.

«Осі» вирвали жало: пілоти вполювали російський ЗРК
«Осі» вирвали жало: пілоти вполювали російський ЗРК

Військові 15-ї бригади артилерійської розвідки «Чорний ліс» знайшли та знищили зенітно-ракетний комплекс «Оса».

ВАКАНСІЇ
Снайпер-розвідник

від 20000 до 25000 грн

Київ

Військова частина А4682

Водій-машиніст екскаватора, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Львів

110 окремий батальйон 111 ОБр Сил ТрО

Старша медична сестра

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Водій-санітар медичного пункту (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Київ

243 окремий батальйон Сил ТрО

Військовослужбовець за контрактом

від 20100 до 120000 грн

Запоріжжя

Шевченківський РТЦК

Майстер з ремонту дронів, БпЛА (ЗСУ)

від 20100 до 60300 грн

Кривий Ріг

Інгулецький ОРТЦК та СП

--- ---