Це формує спадкоємність та власну військову традицію. 6 грудня 2025 року Президент України присвоїв 152 окремій єгерській бригаді Сухопутних військ Збройних Сил України…
Фейковий виклик на лінію «102», замінована покинута будівля та ретельно спланована пастка для наряду поліції — такий сценарій теракту намагалися реалізувати на Рівненщині двоє 18-річних місцевих мешканців на замовлення російських спецслужб. Завдяки професійним діям українських правоохоронців вдалося уникнути жертв, а виконавців затримали по гарячих слідах. Тепер їм загрожує до 12 років в’язниці.
Про інцидент повідомили у Службі безпеки України, яка проводила операцію спільно з Національною поліцією.
Молодики діяли за чіткими інструкціями російських кураторів. Схема була розрахована на те, щоб заманити правоохоронців у засідку.
«За матеріалами справи, фігуранти намагалися підірвати наряд поліції, який прибув за фейковим викликом на 102 у покинуту будівлю за містом», — йдеться в повідомленні. Під час дзвінка на екстрену лінію анонім повідомив про нібито знайдене там тіло людини з ознаками насильницької смерті, що мало гарантувати прибуття слідчо-оперативної групи.
Після того, як поліцейські прибули на вказане місце, стався вибух. На щастя, «завдяки професійним діям правоохоронців ніхто не постраждав».
Правоохоронці спрацювали миттєво і по гарячих слідах затримали виконавців. Ними виявилися двоє 18-річних мешканців Рівного.
Для вчинення злочину вони, за інструкцією російських окупантів, виготовили два саморобні вибухові пристрої (СВП), спорядивши їх бойовими гранатами, гайками (для посилення уражальної дії) та телефонами для дистанційного підриву. Усі комплектуючі для вибухівки вони забрали зі схрону, координати якого отримали через месенджер від російського куратора.
Далі, за його ж вказівкою, молодики замаскували «вибухову пастку» на місці запланованого теракту. Щоб контролювати прибуття наряду поліції та передавати інформацію російським спецслужбам, фігуранти встановили там датчики руху та відеокамери з віддаленим доступом.
Після підготовки підриву терористи роз’їхалися по домівках, де сподівалися «залягти на дно» та отримати обіцяну винагороду у криптовалюті від своїх російських «роботодавців». Проте їхні плани були зірвані.
Обох фігурантів затримали за адресами проживання. Під час обстеження місця теракту було виявлено другий саморобний вибуховий пристрій, який не спрацював після спроб його дистанційної активації з боку росіян. Цей СВП було знешкоджено.
Наразі слідчі Служби безпеки повідомили затриманим про підозру за ч. 2. ст. 258 Кримінального кодексу України (терористичний акт).
Молодики перебувають під вартою. Їм загрожує до 12 років позбавлення волі з можливою конфіскацією майна.
Триває розслідування для встановлення та притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до організації та вчинення цього теракту. Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Рівненській області спільно з Національною поліцією за процесуального керівництва обласної прокуратури.
Як повідомляла АрміяInform, бійці Центру спеціальних операцій «А» Служби безпеки України за два тижні позбавили росіян 1013 військових.
@armyinformcomua
Президент України Володимир Зеленський прибув до Берліну, де сьогодні запланована зустріч з американською переговорною командою.
У ніч на 14 грудня підрозділи Сил спеціальних операцій зідйснили ураження ворожих цілей на тимчасово окупованій території в Донецькій області та АР Крим з використанням ударних БПЛА FP-2.
Близько 11 години дня російські війська завдали ударів по Запоріжжю, за попередньою інформацією травм зазнали десять людей, серед яких дитина, співробітники ДСНС і Патрульної поліції.
Боєць ТрО з Миколаївщини на псевдо «Сержик» створив унікальну РСЗВ на базі BMW-седана.
Оператори БПЛА 3-ї окремої бригади оперативного призначення «Спартан» виявили та знищили чергову партію окупантів.
Дронарі 68-ї єгерської бригади імені Олекси Довбуша виявляють та ліквідовують росіян на околицях Покровська.
від 21000 до 121000 грн
Кам'янець-Подільський
Кам'янець-Подільський РТЦК та СП
від 20000 до 30000 грн
Гусятин
Перший відділ Чортківського РТЦК та СП (Гусятин)
від 20100 до 120000 грн
Запоріжжя
Другий відділ Пологівського РТЦК та СП (м. Оріхів)
від 20000 до 120000 грн
Київ, Київська область
Це формує спадкоємність та власну військову традицію. 6 грудня 2025 року Президент України присвоїв 152 окремій єгерській бригаді Сухопутних військ Збройних Сил України…