Упродовж цього періоду новобранець проходить не лише фізичне тренування, а й внутрішнє становлення — вчиться діяти в колективі, працювати під тиском, приймати відповідальність і мислити як воїн….
	За інформацією Генерального штабу ЗСУ, у квітні безповоротні та санітарні втрати російської армії становили 35 010 осіб. Такої кількості живої сили вистачило б для укомплектування майже трьох мотострілецьких дивізій.
Про це інформує 1 травня Міністерство оборони України.
У МОУ нагадали, що за перший квартал 2025 року убитими та пораненими ворог втратив 125 970 осіб.
Крім того, за 30 днів квітня українські захисники знищили або вивели з ладу 1560 артилерійських систем ворога. Це умовно 86 артдивізіонів. Зокрема, лише за одну добу 17 квітня Сили оборони уразили 88 ворожих гармат.
«Найрезультативнішим днем в ураженні ворожих артстволів стало 27 березня 2025 року, коли наші воїни за добу знищили 122 артилерійські гармати росіян. Загалом від початку року рф втратила знищеними чи пошкодженими вже 5604 стволів», — йдеться в повідомленні.
У квітні Сили оборони також знищили або вивели з ладу 217 російських танків. У березні — 272. Від початку року росіяни втратили в Україні знищеними та підбитими 1060 танків.
«Найбільше танків за добу росіяни втратили 19 жовтня 2023 року, коли упродовж 24 годин українські воїни знищили або вивели з ладу 55 ворожих машин», — розповіли в МОУ.
У квітні наші воїни знищили або підбили 484 бойові броньовані машини ворога. Крім того, другий місяць поспіль армія окупанта продовжує втрачати значну кількість автомобільного транспорту та автоцистерн. Зокрема, лише за одну добу, 17 квітня 2025 року, вони втратили 312 одиниць автотехніки.
Загалом за квітень наші воїни знищили та уразили 4063 одиниці військового автотранспорту окупантів. У березні — 3545 одиниць авто.
«Відмітимо, що кількість бойових зіткнень на фронті упродовж квітня зросла відносно до березня: 4647 проти 4270. Для порівняння, у лютому було зафіксовано 3 274 боєзіткнень. Від початку року їх кількість перетнула позначку у 17 000», — повідомили в МОУ.
Як повідомляла АрміяInform, за минулий місяць підрозділи безпілотних систем Сил оборони зуміли уразити понад 83 тисячі ворожих цілей.
@armyinformcomua 
   
   
 
    Головне управління розвідки Міністерства оборони України поділилися ексклюзивним відео з роботою своїх бойових підрозділів на Запорізькому та Лиманському напрямках.
   
   
 
    В Одесі Національна поліція затримала 44-річного чоловіка, який за 5500 доларів обіцяв допомогти ухилитися від мобілізації та «працевлаштувати позаштатним агентом» до Служби безпеки України.
   
   
 
    Протягом минулої доби російські війська завдали масованих ударів по семи населених пунктах Харківської області. Внаслідок обстрілів поранень зазнали четверо мирних жителів.
З листопада запрацювала нова спрощена система оформлення та продовження відстрочок від мобілізації. Понад 720 тисяч відстрочок продовжили автоматично.
   
   
 
    У жовтні російські окупанти в рази збільшили кількість ударів керованими авіабомбами по території України.
   
   
 
    Українські оператори безпілотних систем завдають ударів по блокпостах та опорникам російських військ на їхній же території.
                    
                    від 20000 до 25000 грн
Київ
Військова частина А4682
Упродовж цього періоду новобранець проходить не лише фізичне тренування, а й внутрішнє становлення — вчиться діяти в колективі, працювати під тиском, приймати відповідальність і мислити як воїн….