На даний момент сержантський корпус Збройних Сил України, в який входить понад 250 тисяч сержантів і старшин різних родів і…
Українські добровольці продовжують приєднуватися до ЗСУ за проєктом «Контракт 18-24», який пропонує чіткий термін служби один рік, виплату в 1 млн гривень та інші приємні бонуси.
З черговим своїм рекрутом знайомить 93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр».
«Хлопці, які зараз сидять на дивані, налаштовуйтеся та йдіть воювати. Ваша хата не з краю, ваша хата — наступна», — пояснює рекрут.
За словами майбутнього бійця, сам він родом з тимчасово окупованої рф Горлівки, але у 2014 році переїхав звідти до Харкова.
До того як піти до війська, він працював різноробочим та займався тайським боксом, здобувши у цьому виді єдиноборств розряд кандидата у майстри спорту.
«Хлопці тут, які будуть зі мною також воювати, дуже веселі. Дуже файні. У них „сталеві яйця“, як кажуть. Вони готові нищити ворога. Та і я також готовий це робити разом з ними», — запевнив доброволець.

«Контракт 18-24» — це добровільна ініціатива, що дозволяє українцям у зазначеній віковій категорії приєднатися до Сил оборони України на один рік.
Проєкт пропонує гідну фінансову винагороду, професійний бойовий вишкіл за стандартами НАТО та соціальні гарантії, яких не дає жодна цивільна професія.
@armyinformcomua
Пілоти прикордонного підрозділу «Фенікс» ліквідували російських загарбників у напрямку Лимана та Святогірська, а також знищили ворожий міномет, БМП і кілька дронів.
У Тернополі рятувальники дістали з-під завалів зруйнованої багатоповерхівки тіло загиблої жінки. Кількість жертв російського ракетного удару зросла до 27 людей, серед них троє дітей. Ще 94 особи постраждали, з них 18 дітей.
Під час зустрічі з міністром Сухопутних військ США Деніелом Дрісколлом Президент Володимир Зеленський обговорив спільну роботу України та США над планом завершення війни та посилення санкцій проти рф.
Дронарі батальйону Apachi 81-ї аеромобільної Слобожанської бригади ДШВ ЗСУ показали серію уражень російської техніки та дронів.
93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр» спростувала черговий фейк російської пропаганди про нібито просування окупантів на північ від села Русин Яр. Бійці зупинили ворожий накат у густому тумані завдяки НРК.
Андрій із позивним «Хел» — колишній механік і боєць почесної варти, який вирішив змінити парадну форму на пульт керування дроном. 28-річний військовий розповів, як перевівся з тилу на фронт, про труднощі навчання та свій перший успішний виліт.
від 21000 до 121000 грн
Краматорськ
106 окремий батальйон ТрО 109 окремої бригади Тро ЗСУ
На даний момент сержантський корпус Збройних Сил України, в який входить понад 250 тисяч сержантів і старшин різних родів і…