ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Вздовж Дніпра в північному напрямку» — ворог намагається створити плацдарм для атак на Запоріжжя

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 22 Квітня 2025, 19:04

Ворог значно посилив вогневу активність на Півдні. Зросла кількість артилерійських обстрілів — за минулу добу зафіксовано понад 420, побільшало ударів дронами-камікадзе — понад 600.

Про це в ефірі національного телемарафону «Єдині новини» розповів речник Сил оборони Півдня України полковник Владислав Волошин.

За його словами, ворог не припиняє і штурмові дії. Загалом на всіх південних напрямках відбулося майже два з половиною десятки атак рф. Користуючись так званим «перемир’ям», противник провів ротаційні заходи й перегрупування своїх сил і засобів.

За даними розвідки, у ворога є достатньо сил для того, щоб проводити штурмові дії малими групами піхоти та великими підрозділами.

«На минулому тижні в неділю подібні штурми йшли на Привільне, а у вівторок вони йшли на ділянці від Малих Щербаків до Степового. Тобто, вздовж Дніпра в північному напрямку. Намагались прорватися на цій ділянці лінії бойового зіткнення і захопити плацдарми біля населених пунктів Степове, Лобкове, Малі Щербаки, Щербаки і П’ятихаток», — зазначив Владислав Волошин.

Як повідомляла АрміяInform, за минулу добу на Лиманському напрямку, в зоні відповідальності 66 бригади, відбулося понад 10 атак. Ділянка, яку отримує бригада на Лиманському напрямку залишається пріоритетною для ворога.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Шершні Довбуша» зірвали ворожим мотоциклістам подорож до Покровська

«Шершні Довбуша» зірвали ворожим мотоциклістам подорож до Покровська

Оператори БПЛА 68 єгерської бригади імені Олекси Довбуша ліквідовують транспорт окупантів, котрий росіяни покидали на дорогах, намагаючись сховатись від українських БПЛА.

«Росія повинна втрачати, і це насправді миротворча тактика»: Президент

«Росія повинна втрачати, і це насправді миротворча тактика»: Президент

Президент України Володимир Зеленський у своєму вечірньому зверненні анонсував міжнародні угоди з кількома європейськими країнами та розповів про ситуацію на фронті, подякувавши бійцям Сил оборони.

Президент України обговорив зі Спікеркою парламенту Сербії співпрацю і партнерство заради регіональної безпеки

Президент України обговорив зі Спікеркою парламенту Сербії співпрацю і партнерство заради регіональної безпеки

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із Головою Народної скупщини Республіки Сербія Аною Брнабич.

«Наше завдання — не вилікувати, а врятувати» бойовий медик 3 штурмової розповів про особливості роботи

«Наше завдання — не вилікувати, а врятувати» бойовий медик 3 штурмової розповів про особливості роботи

Про обов’язки професії та як рятують побратимів розповів бойовий медик 1-ї роти «Warriors Cartel» 2-го мехбату з позивним «Зелений».

Командир окупантів не зберіг руки: «Інквізиція» знищила піхоту противника

Командир окупантів не зберіг руки: «Інквізиція» знищила піхоту противника

Другий батальйон БПС «Інквізиція» 59 бригади «Степові Хижаки» знищив штурмову групу противника, опублікувавши їх переговори у той момент.

Четверо людей дістали поранень на Херсонщині через російські обстріли

Четверо людей дістали поранень на Херсонщині через російські обстріли

10 листопада 2025 року армія рф атакувала населені пункти Херсонщини з артилерійської, мінометів, систем залпового вогню та за допомогою дронів.

ВАКАНСІЇ

Начальник складу

від 22000 до 22000 грн

Одеса

ВМС ЗС України

Кулеметник

від 20000 до 25000 грн

Київ

Військова частина А4682

водії в Збройні Сили України

від 20100 до 123000 грн

Харків, Харківська область

Стрілець

від 26000 до 130000 грн

Івано-Франківськ

75 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО

Електрозварник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Майстер з ремонту дронів, БпЛА (ЗСУ)

від 20100 до 60300 грн

Кривий Ріг

Інгулецький ОРТЦК та СП

--- ---