ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Кабмін звільнив першого заступника Міністра оборони України

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 18 Квітня 2025, 14:30
Іван Гаврилюк

Кабінет Міністрів України на засідання в п’ятницю погодив звільнення генерал-лейтенанта Івана Гаврилюка з посади першого заступника Міністра оборони України.

Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Іван Гаврилюк обіймав посаду першого заступника Міністра оборони України з травня 2024 року.

З початком широкомасштабного вторгнення Іван Гаврилюк був прийнятий на військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період і призначений начальником управління звʼязку та інформаційних систем штабу Командування Сил логістики Збройних Сил України.

Пізніше він обіймав посаду заступника Головного інспектора Міністерства оборони України та заступника Міністра оборони України.

Міністр оборони України Рустем Умєров подякував Івану Гаврилюку і запевнив, що той «залишається частиною команди»

«Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про звільнення генерал-лейтенанта Івана Гаврилюка з посади першого заступника міністра оборони.

Хочу подякувати Івану Юрійовичу за роботу в надзвичайно складний період. Завдяки його зусиллям вдалося подолати низку викликів та забезпечити стабільність в одному з ключових напрямків діяльності міністерства.

Генерал-лейтенант Гаврилюк залишається частиною нашої команди. Найближчим часом повідомимо про його нову сферу відповідальності.

Продовжуємо працювати заради ефективної армії та нашої спільної перемоги», — написав 18 квітня Рустем Умєров.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Противник тисне з двох напрямків: у 81-й бригаді повідомили про ситуацію навколо Сіверська

Противник тисне з двох напрямків: у 81-й бригаді повідомили про ситуацію навколо Сіверська

Після відведення Сил оборони з міста Сіверськ ситуація у населеному пункті Серебрянка стала критичною. Ворог обстрілює населений пункт дронами камікадзе, баражуючими боєприпасами та кидає чималу кількість живої сили.

«За місяць використовують особовий склад»: на Олександрівському напрямку ворог стирає свої підрозділи за графіком

«За місяць використовують особовий склад»: на Олександрівському напрямку ворог стирає свої підрозділи за графіком

На Олександрівському напрямку окупанти продовжують стирати свої підрозділи у постійних штурмах, але не мають успіху.

Війська рф атакували кілька районів Київщини, є постраждалий

Війська рф атакували кілька районів Київщини, є постраждалий

У ніч на 27 грудня російські війська обстріляли Вишгородський, Бориспільський, Білоцерківський, Бучанський та Обухівський райони Київщини.

В Україні хвилина мовчання

В Україні хвилина мовчання

Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського № 143/2022, хвилина мовчання проводиться щодня о 9:00, її оголошують у всіх засобах масової інформації.

Знищили купу російської «броні»: як наші бійці відбили штурм на Добропільському напрямку

Знищили купу російської «броні»: як наші бійці відбили штурм на Добропільському напрямку

Бійці Lasar’s Group НГУ зірвали штурм на Добропільському напрямку, зокрема знищили й уразили вісім одиниць російської техніки.

Ворог атакує Київ ракетами та ударними БПЛА: пожежі в кількох районах, є поранені

Ворог атакує Київ ракетами та ударними БПЛА: пожежі в кількох районах, є поранені

У ніч проти 27 грудня росіяни завдали комбінованого удару по Києву. У декількох районах наслідок обстрілу виникли пожежі. Наразі повітряна атака триває.

ВАКАНСІЇ

Зенітник

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)

Військовослужбовець (Зроби свій вибір сам)

від 20100 до 125000 грн

Миколаїв, Львівська область

Вогнеметник у ЗСУ

від 20000 до 120000 грн

Самбір, Львівська область

Механік

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

Технік зенітного ракетного обладнання, військовослужбовець

від 23500 до 53500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

Електрик відділення зв’язку

від 25000 до 40000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

--- ---