Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Оператори 413 батальйону «Рейд» Сил безпілотних систем у взаємодії зі зведеним загоном батальйону безпілотних систем «Джміль» 78 десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ успішно уразили зенітно-ракетний комплекс «Стріла-10».
Відео бойової роботи було оприлюднене 14 квітня на каналі Сил безпілотних систем ЗСУ.
Противник виявив у небі український розвідувальний БПЛА та вивів у поле «Стрілу», намагаючись його збити.
Але пуск двох ракет виявися безрезультатним — пілоти дрона майстерно ухилилися від ракет.
Після невдалого перехоплення ворог спробував відступити, але не встиг. Удар FPV-дрона влучив точно в ціль, завдавши зенітному комплексу серйозних пошкоджень.
Як повідомляла АрміяInform, оператори 412 полку Сил безпілотних систем Nemesis сприяли ураженню ворожого зенітно-ракетного комплексу вартістю близько $100 млн.
Президент України Володимир Зеленський подякував українським оборонцям за влучні удари по нафтовій інфраструктурі росії.
Батальйон безпілотних систем Signum знищили дев’ять російських розвідувальних дронів.
Українські правоохоронні органи повідомили про підозри ще двом російським військовим, які вчиняли воєнні злочини під час окупації Бучі Київської області.
Агенція оборонних закупівель ДОТ отримала статус Централізованої закупівельної організації. Це пришвидшить постачання пікапів та іншого транспорту для ЗСУ.
На Закарпатті затримали чоловіка за спробу підкупу прикордонника задля виїзду до Європи.
Фахівців ЗСУ, які ефективно протидіють ворожим дронам і ракетам за допомогою засобів радіоелектронної боротьби, відзначатимуть новою почесною нагородою.
Заступник командиpа бойової машини-навідник-оператор, військовий
від 25000 до 125000 грн
Київ
Морська Піхота ЗСУ
Навідник мінометного розрахунку
від 25000 до 125000 грн
Одеса
35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….