ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«На жаль, сумна новина» — у Повітряних Силах ЗСУ повідомили про загибель пілота F-16

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 12 Квітня 2025, 14:22

У суботу, 12 квітня, під час виконання бойового завдання на літаку F-16 загинув 26-річний український пілот Павло Іванов.

Про це повідомили у Повітряних Силах ЗСУ.

«Висловлюємо глибокі співчуття родині Павла. Він загинув у бою, боронячи рідну землю від окупантів… Сьогодні пілоти F-16 чи не щодня виконують бойові завдання на різних напрямках у неймовірно складних умовах, здійснюючи винищувальне прикриття авіаційних ударних груп та завдаючи ударів по ворожих об’єктах. Українські пілоти працюють та максимумі людських і технічних можливостей щоразу ризикуючи своїм життям під час виконання бойових завдань. Павло був одним із них!», — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, усі обставини трагедії встановлюються міжвідомчою комісією, яка вже розпочала свою роботу.

Читайте нас в Telegram
Сили оборони України уразили позиційний район БРК «Бастіон» та російські нафтобази
Сили оборони України уразили позиційний район БРК «Бастіон» та російські нафтобази

У ніч на 8 квітня підрозділи Сил оборони України уразили нафтобази у Феодосії, де виникла пожежа, та Гвардійському на ТОТ АР Крим.

Від початку доби окупанти провели на фронті 43 штурми — Генштаб ЗСУ
Від початку доби окупанти провели на фронті 43 штурми — Генштаб ЗСУ

Між українськими військами та російськими окупантами від початку доби відбулися 43 бойові зіткнення.

НРК вскочив у халепу, проте на допомогу йому прийшов вірний «побратим»
НРК вскочив у халепу, проте на допомогу йому прийшов вірний «побратим»

Наземний роботизований комплекс підрозділу «Дозор» прийшов на допомогу своєму «побратиму», що вскочив у халепу під час виконання завдання.

Майже 16 млрд грн на додаткове забезпечення війська: відкриті тендери дали суттєву економію
Майже 16 млрд грн на додаткове забезпечення війська: відкриті тендери дали суттєву економію

За минулий рік вдалося зекономити майже 16 млрд грн завдяки підвищенню прозорості та конкурентності закупівель тилової продукції.

Торкнуло: черговий «Тор» знищили на окупованій частині Донеччини
Торкнуло: черговий «Тор» знищили на окупованій частині Донеччини

Оператори 413-го полку безпілотних систем «Рейд» уразили в Донецькій області сучасний російський ЗРК «Тор-М2».

ВАКАНСІЇ
Хімік, військовослужбовець

від 20900 до 120900 грн

Самбір

Старший навідник протитанкового розрахунку 23 ОМБр

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Начальник групи телекомунікації інформаційно-телекомунікаційного вузла

від 20000 до 25000 грн

Хмельницький

Військова частина А1056

Водій категорії B, C, військовослужбовець у Стрий

від 20500 до 50500 грн

Стрий

Військова частина А2847

Кухар

від 17000 до 25000 грн

Чернігів

11 державний пожежно-рятувальний загін

Фельдшер, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

--- ---