ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Сили оборони відбили 42 штурми на Покровському напрямку, ліквідували близько сотні окупантів

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 11 Квітня 2025, 6:53

Сили оборони спрямовують зусилля на зрив виконання російськими загарбниками планів наступу та виснаження їхнього бойового потенціалу. З початку доби відбулося 125 бойових зіткнень.

Про це йдеться в оперативній інформації Генерального штабу ЗСУ станом на 22:00 10 квітня.

На Харківському напрямку наші війська відбили чотири атаки ворога в районі Вовчанська. Агресор завдав авіаційного удару по районах населених пунктів Уди та Козача Лопань.

Противник здійснив п’ять атак на наші укріплення на Куп’янському напрямку в напрямку Нової Кругляківки, Піщаного та в районі Загризового. Наші оборонці успішно відбили дві атаки, три боєзіткнення тривають.

На Лиманському напрямку російські війська 13 разів штурмували позиції українських захисників поблизу населених пунктів Надія, Нове, Ямполівка та в напрямках Торського, Дронівки, Греківки, Ольгівки, Катеринівки, Новомихайлівки. Триває шість боєзіткнень.

На Сіверському напрямку українські воїни сьогодні відбили п’ять ворожих атак. Підрозділи окупантів намагались просунутися у бік Григорівки та в районах Білогорівки й Верхньокам’янського. Два бої тривають.

На Краматорському напрямку Сили оборони зупинили три ворожі атаки поблизу Білої Гори та Курдюмівки.

На Торецькому напрямку окупанти 19 разів штурмували позиції наших захисників у бік Дружби та в районі Торецька. Усі атаки зупинено.

На Покровському напрямку ворог здійснив 42 штурми. Найбільша активність спостерігається в напрямках Романівки, Олександрополя, Сергіївки, Котлярівки та поблизу Калинового, Срібного, Тарасівки, Сухої Балки, Валентинівки, Єлизаветівки, Лисівки, Звірового, Удачного, Преображенки, Андріївки, Богданівки. Триває десять боєзіткнень. Ворог завдав авіаударів по районах населеного пункту Гродівка.

За попередніми підрахунками, на цьому напрямку наші воїни ліквідували 92 та поранили 96 окупантів, знищили десять автомобілів, п’ять мотоциклів, чотири квадроцикли, радіолокаційну станцію «Єнот» та антену БПЛА, суттєво пошкодили 152-мм самохідну гаубицю та два міномети.

На Новопавлівському напрямку ворог двічі без успіху намагався прорватися поблизу Костянтинополя та в напрямку Багатиря.

На Гуляйпільському напрямку, в районі Привільного, українські захисники зупинили три ворожі атаки. Населені пункти Новодарівка, Гуляйполе та Залізничне зазнали авіаударів керованими бомбами та некерованими ракетами.

На Оріхівському напрямку ударів некерованими авіаційними ракетами зазнали Щербаки та Павлівка.

На Придніпровському напрямку ворог провів дві марні атаки у бік позицій наших захисників.

На Курському напрямку з початку доби зафіксовано 22 боєзіткнення. Окрім того, ворог завдав 40 авіаударів, застосувавши 54 КАБ, та здійснив 305 артилерійських обстрілів, зокрема 12 — із РСЗВ.

На інших напрямках суттєвих змін в обстановці не зафіксовано.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Полетять голови генералів, можливо вже полетіли» — в Куп’янську оточені росіяни потроху здаються в полон

«Полетять голови генералів, можливо вже полетіли» — в Куп’янську оточені росіяни потроху здаються в полон

На Куп’янському напрямку, в самому Куп’янську сили окупантів рідшають. Росіяни атакують селища на північ від міста. Ворожі пропагандисти визнали, що спроба закріпитися в Куп’янську, зазнала невдачі.

Нічні атаки по росії, арта за 10 хвилин розвалила «Ахмат», й@блик дня від Мадяра: стрім

Нічні атаки по росії, арта за 10 хвилин розвалила «Ахмат», й@блик дня від Мадяра: стрім

Нічні атаки по росії. Крилаті ракети Storm Shadow влучили по Новошахтинському заводу нафтопродуктів у Ростовській області. Це підприємство є одним із найбільших постачальників нафтопродуктів на півдні росії.

Міноборони запроваджує фото- та відеофіксацію контролю якості тилового майна

Міноборони запроваджує фото- та відеофіксацію контролю якості тилового майна

Міністерство оборони України розпочало реалізацію пілотного проєкту з упровадження фото- та відеофіксації процедур контролю якості під час приймання тилового майна для Збройних Сил України.

П’ять сіл за 100 діб: Сили оборони завершили унікальну операцію на Дніпропетровщині

П’ять сіл за 100 діб: Сили оборони завершили унікальну операцію на Дніпропетровщині

Восени 2025 року воїни 3-го штурмового батальйону 225-го окремого штурмового полку у взаємодії з підрозділами 20-го армійського корпусу провели тривалу наступально-оборонну операцію на Дніпропетровщині, внаслідок якої було звільнено п’ять населених пунктів.

Врятувати за 45 хвилин: медики ГУР провели надскладну хірургічну операцію у відкритому морі

Врятувати за 45 хвилин: медики ГУР провели надскладну хірургічну операцію у відкритому морі

Спеціалісти хірургічної команди Департаменту активних дій ГУР МОУ у відкритому морі надали медичну допомогу важкопораненому воїну, який певний час пробув у холодній воді.

Володимир Зеленський після розмови зі Вселенським Патріархом: Навіть у Різдво росія бʼє по містах і людях

Володимир Зеленський після розмови зі Вселенським Патріархом: Навіть у Різдво росія бʼє по містах і людях

Президент України Володимир Зеленський провів розмову з Його Всесвятістю Вселенським Патріархом Варфоломієм, подякувавши за різдвяне привітання українців і послідовну підтримку України.

ВАКАНСІЇ

Водій-механік ремонтного відділення

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Механік-водій у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ, Київська область

Військовослужбовець ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Кам'янське

Старобільський РТЦК та СП

Головний спеціаліст, юрист

від 15000 до 15000 грн

Шепетівка

Шепетівський РТЦК та СП

Командир катера(військовослужбовець)

від 30000 до 60000 грн

Одеса, Одеська область

Стрілець

від 25000 до 120000 грн

Косів

Косівський РТЦК та СП

--- ---