ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У першому кварталі ДОТ Міноборони законтрактував тилового майна на 44,8 млрд грн

Важливо Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 7 Квітня 2025, 10:51

За підсумками першого кварталу 2025 року закупівельна агенція Міністерства оборони «Державний оператор тилу» законтрактувала тилового майна на суму 44,8 млрд грн.

Про це повідомило 7 квітня Міністерство оборони України.

«Це становить майже 66% від загального фінансування на 2025 рік, яке складає 67,6 млрд грн. Завдяки завчасному затвердженню планів закупівель ще у 2024 році ДОТ зміг оперативно розпочати їх реалізацію, забезпечуючи стабільність постачання необхідного тилового майна.

Зокрема, законтрактовано харчування на 21,4 млрд грн, речового майна — 16,4 млрд грн, ПММ — 7 млрд грн.

Проведення тендерів наперед дозволяє бізнесу краще планувати виробництво, а військовим — вчасно отримувати необхідне забезпечення», — зазначив директор Департаменту політики закупівель Міноборони України Гліб Канєвський.

Наприклад, закуплено комплекти костюма літнього польового на суму 1,8 млрд грн та вже доставлено на склади на суму 433 млн грн. Це дозволило вчасно забезпечити військовослужбовців необхідним одягом до початку сезону.

Також законтрактовано суттєвий обсяг засобів індивідуального захисту. Загалом укладено угоди на 3,8 млрд грн, зокрема на постачання бронежилетів — 3,1 млрд грн, шоломів — 0,7 млрд грн, тактичних окулярів — 0,1 млрд грн. Це дало змогу своєчасно забезпечити підрозділи необхідними засобами захисту.

З іншого боку, Міноборони впроваджує політику локалізації, яка допомагає розвитку української промисловості. Отже, ДОТ вимагає від учасників тендерів локалізації продукції, що постачається для ЗСУ. Це сприяє розвитку української промисловості та створенню нових робочих місць у важливих секторах економіки.

Окрім завчасного планування закупівель, Міноборони вжило заходів для кращого використання закуплених ресурсів. Зокрема, ДОТ розпочав закупівлю дизельного пального з маркуванням барвниками. Цей механізм дозволяє відстежувати кожну партію пального, знижуючи ризики зловживань. Маркування забезпечує чітку ідентифікацію пального, закупленого виключно для потреб ЗСУ, та мінімізує можливість його незаконного продажу.

Міністерство оборони України продовжує вдосконалювати процеси закупівель, забезпечуючи ЗСУ всім необхідним для виконання бойових завдань.

Як повідомляла АрміяInform, Міноборони завершило дослідні випробування військових кросівок.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Чернігівщина була під масованою ворожою атакою, пошкоджена критична інфраструктура

Чернігівщина була під масованою ворожою атакою, пошкоджена критична інфраструктура

Минулої доби Чернігівщина була під масованою ворожою атакою. Багато ударів по критичній та цивільній інфраструктурі.

Ворог ховав танк на Курщині, а прикордонники його поховали

Ворог ховав танк на Курщині, а прикордонники його поховали

Прикордонники «Сталевого кордону» уразили прихований ворожий танк на Курському напрямку.

Президент вручив сертифікати на квартири Героям України та рідним загиблих захисників

Президент вручив сертифікати на квартири Героям України та рідним загиблих захисників

Напередодні, у День Збройних Сил України, Президент Володимир Зеленський вручив 20 сертифікатів на отримання квартир Героям України та рідним воїнів, удостоєних цього звання посмертно.

Давав концерти та записував альбоми, а тепер полює на «Шахеди» — історія Дмитра Однороженка

Давав концерти та записував альбоми, а тепер полює на «Шахеди» — історія Дмитра Однороженка

Фронтмен групи «Хейтспіч» Дмитро Однорженко змінив життя музичної зірки на службу в найефективнішому підрозділі зі знищення «Шахедів».

Понад 1600 ударних дронів спрямував ворог по Україні за цей тиждень — Президент

Понад 1600 ударних дронів спрямував ворог по Україні за цей тиждень — Президент

Лише за цей тиждень було понад 1600 ударних дронів, близько 1200 керованих авіаційних бомб та майже 70 ракет різних типів, які Росія випустила по Україні.

Одна людина загинула, поранена дитина: наслідки російського удару по Слов’янську

Одна людина загинула, поранена дитина: наслідки російського удару по Слов’янську

Через російські атаки БПЛА по місту Слов’янськ загинула одна людина, поранена 15-річна дитина.

ВАКАНСІЇ

Навідник

від 20000 до 125000 грн

Богодухів

209 батальйон Сил ТрО

Військовослужбовець

до 100000 грн

Запоріжжя

Щастинський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

Опеpатоp-топогеодезист, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Водій

від 20300 до 120000 грн

Запоріжжя

Заводський РТЦК та СП

Дизеліст-електрик до військової частини А2800

від 20000 до 40000 грн

Радісне, Одеська область

Механік

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

--- ---