ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Сили ППО відбили повітряний напад майже 40 російських дронів

Важливі новини Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 3 Квітня 2025, 9:10
Колаж: Віталій Солоний

У ніч на 3 квітня 2025 року противник атакував 39-ма ударними БПЛА типу Shahed і безпілотниками-імітаторами різних типів із напрямків: Міллерово, Приморсько-Ахтарськ, Курськ — рф.

Про це інформують Повітряні Сили ЗС України.

Повітряний напад відбивали зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та мобільні вогневі групи Сил оборони України.

Станом на 9:00 підтверджено збиття 28 ударних БПЛА типу Shahed (безпілотників інших типів) на півночі та сході країни.

За наявною інформацією, 7 ворожих безпілотників-імітаторів — локаційно втрачені (без негативних наслідків).

Внаслідок російської атаки постраждали Харківщина, Донеччина та Дніпропетровщина.

Як повідомляла АрміяInform, на фронті за добу відбулось 216 боєзіткнень, з них 80 — на Покровському напрямку.

Читайте нас у Facebook
Генштаб ЗСУ повідомив втрати ворожої армії за добу
Генштаб ЗСУ повідомив втрати ворожої армії за добу

За минулу добу втрати російської армії склали 810 одиниць особового складу та 26 артилерійських систем.

Гітара, «Роккі» і самовпевнений напис на снігу: що бачать українські оператори  БПЛА типу «Крило» на передовій
Гітара, «Роккі» і самовпевнений напис на снігу: що бачать українські оператори БПЛА типу «Крило» на передовій

Він думав, що дрони — це «несерйозно». Сьогодні ж саме вони допомагають йому знищувати ворожу техніку, системи РЕБ, зривати штурми і наводити артилерію.

Президенти України та Молдови вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
Президенти України та Молдови вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

Президент України Володимир Зеленський та Президентка Молдови Мая Санду вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

«Беріг здоров’я від алкоголю, тому на Чорнобиль потрапив не одразу»: історія ліквідатора аварії
«Беріг здоров’я від алкоголю, тому на Чорнобиль потрапив не одразу»: історія ліквідатора аварії

Сергій Мирний, учасник ліквідації аварії, у 1986 році після аварії на ЧАЕС очолював загін радіаційної розвідки і працював у зоні ураження.

ВАКАНСІЇ
Інструктор з вогневої підготовки

від 24000 до 49550 грн

Харків, Харківська область

Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

128 ОБр Сил ТрО

Санітарний інструктор, фельдшер

від 20500 до 22000 грн

Дніпро

26 окрема Дніпровська бригада

Кухар їдальні, військовослужбовець

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Інспектор прикордонної служби

від 21000 до 23000 грн

Вся Україна

Мукачівський прикордонний загін

Зв’язківець (військова служба за контрактом в ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Київ

Шевченківський РТЦК та СП (Київ)

--- ---