Вперше встановлюються зрозумілі терміни служби та створюються прогнозовані правила для військовослужбовців. За словами заступника Міністра оборони України Мстислава Баніка, однією…
За інформацією Генерального штабу ЗСУ, в березні безповоротні й санітарні втрати російської армії зросли у порівнянні з лютим і склали 41 160 осіб (в лютому — 36 570).
Про це інформує МОУ.
За перший квартал 2025 року убитими та пораненими ворог втратив 125 970 осіб. За аналогічний період 2024 року — 82 870 загарбників.
В березні Силами оборони було знищено або виведено з ладу 272 російські танки. А з початку року — 833 одиниці.
«Нагадаємо, що найбільш результативно по ворожих танках наші захисники відпрацювали у жовтні 2023 року. Тоді упродовж місяця було знищено 521 танк противника», — йдеться в повідомленні.
У березні українські захисники уразили 1644 артилерійські системи загарбників. Це найбільший місячний показник від початку широкомасштабного вторгнення рф.
Зазначено, що рекордну кількість ворожих артсистем українські воїни знищили та підбили 27 березня — 122 одиниці.
«Загалом за перший квартал року ворог недорахувався 3990 артзасобів. За перших три місяці минулого року було знищено 2600 ворожих артсистем. Цей факт свідчить про уміле ведення нашими артилеристами контрбатарейної боротьби та ефективне застосування безпілотних систем», — зауважили в МОУ.
Крім того, у березні наші воїни знищили 607 бойових броньованих машин ворога. Загалом за перші три місяці року кількість уражених ББМ російської армії склала 1813 одиниць.
У перший місяць весни наші захисники уразили 3545 одиниць автотранспорту та автоцистерн ворога. Найбільше автотранспорту росіяни втратили 27 березня — 210 машин. Це найвищий показник за весь період широкомасштабного вторгнення рф.
«За три місяці 2025 року наші воїни знищили 9971 одиницю автотранспорту російської армії. Минулого року за перший квартал наші захисники уразили 3422 автомобілі та автоцистерни ворога», — розповіли в МОУ.
Як повідомляла АрміяInform, минулої доби втрати російських загарбників становили 1540 осіб. Також українські воїни знешкодили 9 танків, 37 бойових броньованих машин, 15 артилерійських систем, 46 БПЛА оперативно-тактичного рівня, 2 ракети та 53 автомобілі окупантів.
Бойові втрати російських військ за минулу добу склали 1260 окупантів, сім танків і десятки артилерійських систем.
Нарахування коштів за новою системою мотиваційних виплат в межах трансформації Сил оборони військовослужбовці отримають в липні.
Машинне мислення безпосередньо переходить у системи повітряного спостереження та контролю за супротивниками.
Вперше встановлюються зрозумілі терміни служби та створюються прогнозовані правила для військовослужбовців. За словами заступника Міністра оборони України Мстислава Баніка, однією…