Від самого початку широкомасштабного вторгнення «Яструби» ефективно й ефектно б’ють окупантів на сході та півдні України, застосовуючи широкий спектр безпілотних літальних апаратів — від…
Міноборони кодифікувало та допустило до використання у ЗСУ автоматичний гранатомет AGL-53 калібру 40 мм вітчизняного виробництва.
Про це повідомили в Головному управлінні забезпечення супроводження життєвого циклу озброєння та військової техніки.
Цей гранатомет можна встановлювати на бойових машинах або легкому всюдихідному транспорті. А зі спеціальною триногою використовувати як групову піхотну зброю.
Новий зразок гранатомета використовує боєприпаси типорозміру 40×53 мм. Це — стандарт унітарних пострілів для автоматичних гранатометних систем армій країн НАТО.
Український гранатомет AGL-53 вирізняється кращою точністю ведення вогню і дальністю стрільби, як порівняти з радянським аналогом — станковим автоматичним гранатометом АГС-17 калібру 30 мм. А також загальною ергономічністю та надійністю конструкції.
Українські підприємства «оборонки» впродовж останніх років також освоїли виробництво кількох зразків гранатометів під 40-мм постріли. Йдеться про однозарядні моделі, які використовуються як підствольні пристосування стрілецької зброї для стрільби унітарними пострілами калібру 40 мм. Або мають форм-фактор для використання у бою як додаткова зброя піхотинця.
Важливо додати, що наразі українські зброярі освоїли виробництво вже багатьох зразків піхотного озброєння: мінометів калібрів 60, 82 та 120 мм; стрілецької зброї — штурмових гвинтівок калібру 5.56 мм на платформі карабінів AR, антиматеріальних та снайперських гвинтівок (під патрони 12.7×99 мм та 7.62×51 мм), а також пістолетів та пістолетів-кулеметів під боєприпас 9×19 мм.
Налагодження власного виробництва піхотного озброєння — це нові можливості в забезпеченні потреб Сил оборони, посилення вогневих можливостей нашої піхоти.
«Освоєння виробництва новітніх зразків озброєння та їхнє масштабування — важливе завдання для підприємств вітчизняної оборонки. Необхідно прискорювати відхід від використання нашими захисниками технічно застарілого озброєння радянського виробництва і забезпечувати Сили оборони кращими вітчизняними зразками озброєння, уніфікованими у використанні боєприпасів із арміями НАТО. Технічна сумісність озброєння із арміями країн-партнерів — базова необхідність у розвитку нашого війська», — повідомив заступник міністра оборони України Валерій Чуркін.
Як повідомляла АрміяInform, Міноборони кодифікувало і допустило до використання в підрозділах Збройних Сил України систему дистанційного управління димопуском вітчизняного виробництва.
@armyinformcomua
На Донеччині рятувальники ліквідували наслідки російських обстрілів у Миколаївці та Дружківці. Під час роботи надзвичайники врятували чоловіка, який опинився заблокованим у своїй квартирі після удару по п’ятиповерхівці.
Агенція оборонних закупівель Міноборони України уклала контракти з виробниками наземних роботизованих комплексів (НРК) для забезпечення Сил оборони в межах програми «Армія Дронів Бонус».
Українські спецпризначенці відзвітували про ліквідацію на Запоріжжі сина російського генерал-лейтенанта Аркадія Марзоєва.
Українські захисники вполювали на Покровському напрямку ворожого штурмовика, якому після поранення конче закортіло зіграти на російському національному інструменті.
На Північно-слобожанському напрямку бойова підготовка воїнів організована з урахуванням реалій сьогодення.
У ніч на 27 жовтня підрозділи Сил спеціальних операцій завдали точкових ударів по логістичних об’єктах забезпечення армії рф — знищено склад пально-мастильних матеріалів та нафтобазу на тимчасово окупованій території Луганської області.
від 20000 до 120000 грн
Дніпро
233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО
від 27000 до 127000 грн
Дніпро
Рекрутинговий центр Самарського району, Самарський РТЦК та СП
Від самого початку широкомасштабного вторгнення «Яструби» ефективно й ефектно б’ють окупантів на сході та півдні України, застосовуючи широкий спектр безпілотних літальних апаратів — від…