Це не лише питання символів. Це спосіб формування професійної ідентичності, системи цінностей і розуміння того, на якій історичній основі стоїть сучасна українська армія. 23 серпня 2024…
Увечері та вночі проти 29 березня місто Дніпро зазнало масованої атаки ворожих безпілотників, яка призвела до загибелі людей, численних поранень та значних руйнувань.
Інформацію про наслідки удару оприлюднили голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак та Державна служба України з надзвичайних ситуацій (ДСНС).
За останніми даними, наданими ДСНС, внаслідок ворожої атаки загинули 4 людини. Поранення отримала 21 особа. Раніше Сергій Лисак повідомляв про важкопоранених, серед яких були 69-річні чоловік та жінка, а також про поранення 27-річної вагітної жінки.
Атака була масованою — за інформацією ОВА, ворог скерував на місто понад два десятки ударних БПЛА, більшість з яких вдалося збити силам ППО. Однак влучання спричинили масштабні руйнування та пожежі в місті.
Як повідомили в ДСНС, горіли готельно-ресторанний комплекс, 11 приватних житлових будинків, гаражі та станція технічного обслуговування (СТО). Також зазнали пошкоджень декілька багатоповерхівок та 21 автомобіль. На жаль, під час ліквідації наслідків атаки було пошкоджено і дві одиниці пожежно-рятувальної техніки ДСНС.
На місцях подій працювали всі необхідні служби: рятувальники, медики, поліціянти та комунальники. Як зазначив Сергій Лисак ще під час ліквідації, ОВА перебувала у повній комунікації з містом для усунення наслідків російської атаки.
До робіт з ліквідації пожеж та розбору завалів було залучено значні сили ДСНС — понад 150 рятувальників та 40 одиниць техніки. На ранок усі займання були ліквідовані. ДСНС висловила щирі співчуття родинам загиблих внаслідок цієї терористичної атаки рф.
Як повідомляла АрміяInform, станом на 6:00 29 березня в Чорному морі перебуває два ворожі кораблі, які є носіями крилатих ракет «Калібр» загальним залпом до 8 ракет.
Українські захисники зупинили на Словʼянському напрямку наймасованіший мотоштурм російських окупаційних сил з початку 2026 року.
На Київщині затримали місцевого мешканця, який на замовлення російських спецслужб реєстрував для ворога супутникові термінали Starlink.
В Одесі затримали агентку рф, яка намагалася підірвати вантажівку з цінним обладнанням для одного із місцевих обʼєктів теплопостачання.
На Оріхівському напрямку росіяни невдало намагаються зайти в тил українських підрозділів і відрізати логістику.
Російське військове командування продовжує відправляти своїх мотоциклістів у самовбивчі атаки на позиції Сил оборони прямо через так звану кілзону.
Вдатися до обманного маневру з одночасним застосуванням бронетехніки та піхоти з різних напрямків спробували росіяни під час штурму Костянтинівки.
Інженер автомобільної та бронетанкової служби, діловод
від 10000 до 15000 грн
Запоріжжя
Військова частина А3130
Оператичний черговий пункту управління артилерійською розвідкою
від 21000 до 50000 грн
Вся Україна
43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила
Офіцер групи психологічного супроводу та відновлення, військовослужбовець
до 25000 грн
Київ
Військова частина А7039
Це не лише питання символів. Це спосіб формування професійної ідентичності, системи цінностей і розуміння того, на якій історичній основі стоїть сучасна українська армія. 23 серпня 2024…