ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Начальники генеральних штабів 37 країн обговорили варіанти гарантій безпеки для України

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Березня 2025, 9:32
Міністр оборони Франції Себастьєн Лекорню під час виступу на форумі в Парижі.

У Парижі в межах оборонно-стратегічного форуму начальники генеральних штабів 37 країн обговорили низку варіантів забезпечення найкращих гарантій безпеки для тривалого миру в Україні.

Про це йдеться в повідомленні Міністерства оборони Франції.

«Усвідомлюючи свою відповідальність, європейці та їхні союзники зробили значний крок вперед, висловивши свою рішучість і обговоривши участь своїх країн у забезпеченні безпеки на європейському континенті», — йдеться в заяві.

Міністр оборони Франції Себастьєн Лекорню під час виступу на форумі заявив, що пріоритетом наразі є обговорення того, якою має бути українська армія в майбутньому.

«Потрібно виходити з того, що першою гарантією безпеки залишається українська армія, і що ми будемо відкидати будь-яку форму демілітаризації України. Армії європейського континенту мають відіграти певну роль в цьому», — сказав він.

У центрі обговорення на форумі були спільні пропозиції та висунення надійних варіантів у межах спільного зобов’язання підтримати Україну в протистоянні російській агресії.

«Начальники генеральних штабів домовились передати ці варіанти своїм політичним органам влади. Процес продовжиться з наступного тижня з початком планування для начальників штабів, які висловили бажання продовжити переговори», — повідомили в Міноборони Франції.

Як повідомляла АрміяInform, Президент Володимир Зеленський заявив, що переговори про гарантії безпеки для України будуть вестися в разі досягнення домовленості про тимчасове припинення вогню.

Читайте нас в Telegram
«Одна ділянка кордону йде в лідерах»: у ДПСУ розповіли про найпопулярніше місце паломництва ухилянтів
«Одна ділянка кордону йде в лідерах»: у ДПСУ розповіли про найпопулярніше місце паломництва ухилянтів

За минулий рік затримали учасників більш ніж 500 злочинних груп, що переправляли людей за кордон.

Українські воїни відбили шість спроб рф просунутися в бік Дробишевого та Лимана
Українські воїни відбили шість спроб рф просунутися в бік Дробишевого та Лимана

Від початку доби кількість атак агресора становить 76.

Вогняне торнадо: уражені ворожі РСЗВ, пункти управління та склад боєприпасів
Вогняне торнадо: уражені ворожі РСЗВ, пункти управління та склад боєприпасів

Упродовж 26 квітня та в ніч на 27 квітня наші підрозділи завдали низки уражень по об’єктах російського агресора на тимчасово окупованих територіях України.

«Забрали, мінімальна підготовка, бій» — на Покровському напрямку відправляють вперед «десятиденок»
«Забрали, мінімальна підготовка, бій» — на Покровському напрямку відправляють вперед «десятиденок»

На Покровському напрямку ворог атакує технікою під час погіршення погодних умов.

Прощальні фото — дорого: наші пілоти зібрали цілу колекцію окупантів
Прощальні фото — дорого: наші пілоти зібрали цілу колекцію окупантів

Оператори батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка якісно сфотографували росіян перед знищенням.

«ОСА», «ТОР», «Витязь» — дронарі знищили техніку росіян загальною вартістю понад $205 млн
«ОСА», «ТОР», «Витязь» — дронарі знищили техніку росіян загальною вартістю понад $205 млн

За тиждень СБС ЗСУ завдали ударів по ключових цілях противника, зокрема по ЗРК С-350 «Витязь», ЗРК «ТОР-М2КМ», ЗРК «ТОР-М2» та ЗРК «ОСА».

ВАКАНСІЇ
військовослужбовець Номер обслуги гранатометного відділення

від 20000 до 120000 грн

Київ, Київська область

Кулеметник у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ, Київська область

Майстер БПЛА

від 20000 до 125000 грн

Богодухів

209 батальйон Сил ТрО

Командир відділення 23 ОМБр

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Сержант-інструктор навчальної роти

від 25000 до 55000 грн

Раденськ, Херсонська область

Стрілець

від 35000 до 100000 грн

Київ

129 окремий батальйон 112 ОБр Сил ТрО

--- ---