Про особливості 14-денного періоду адаптації бійців у бойових частинах після проходження БЗВП та фахової підготовки АрміяInform розповів начальник групи інструкторів 127-ї окремої важкої механізованої бригади сержант…
Відтепер у «Дії» можна отримати цифровий дозвіл на зброю, згенерувати витяг з Єдиного реєстру зброї та отримати сповіщення про закінчення терміну дії документа.
Про це повідомив 10 березня віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров
«Усе онлайн у Дії. Дозвіл під рукою в будь-якій ситуації, і не потрібно носити інші дозвільні документи. Спочатку він працюватиме у форматі бета-тестування — постійно аналізуватимемо фідбек та перевірятимемо, чи все літає», — зауважив Михайло Федоров.
Він нагадав, що у 2022 році проводилося опитування в «Дії» про володіння зброєю, щоб зрозуміти інтерес українців до цієї теми. Воно стало другим за популярністю в застосунку, тому і почалася цифровізація цього напряму.
«У 2023 році МВС створили електронний реєстр зброї, на його основі запустили дозвіл у «Дії», далі плануємо й інші послуги», — запевнив Михайло Федоров.
До цифровізації дозвіл був паперовою книжечкою, у яку ручкою вносили записи.
«А зараз ви можете миттєво згенерувати дозвіл у «Дії» і переглянути повну інформацію про всю свою зброю та побачити статус документа.
А якщо термін дії закінчуватиметься — ви отримаєте push-сповіщення й зможете продовжити дозвіл онлайн через сайт МВС. Усе швидко, без паперів, біганини і черг, бо цифровізація — найкращий інструмент у боротьбі з бюрократією», — написав Михайло Федоров.
За його словами, дозвіл у «Дії» — це зручно та безпечно. Документ у застосунку неможливо підробити, поліція зможе миттєво перевіряти його легальність й інформацію про власника, що зменшує ризик незаконного обігу зброї.
Оновлюйте застосунок — прогортуйте документи до кінця — натискайте Додати документ — і користуйтеся дозволом, якщо ваша зброя зареєстрована в Єдиному реєстрі.
«Вдячний Міністерству внутрішніх справ, ДП «ІНФОТЕХ» та Національній поліції України за співпрацю в створенні сервісу», — зауважив Михайло Федоров.
Як повідомляла АрміяInform, у «Дії» вже видано 416 тисяч посвідчень ветеранів і 11 тисяч автоматичних УБД.
@armyinformcomua
Чому базові навички піхотинця зобов’язаний мати кожен військовослужбовець? Чи достатньо 14 днів адаптації в бойовому підрозділі? І хто такі «дронхантери»?
Після чергової масованої ракетно-дронової атаки в ніч на 30 жовтня російські пропагандистські ресурси почали масово поширювати дописи про нібито «удари по військових об’єктах у тилових районах України».
Сьогодні в Україні набув чинності новий порядок оформлення і продовження відстрочок від мобілізації. Понад 720 тисяч відстрочок вже продовжено без додаткових дій з боку людини, адже всі потрібні дані вже є в державних реєстрах.
У жовтні російська окупаційна армія втратила понад 31 000 осіб особового складу.
У Покровську тривають важкі бої, до стабілізаційних заходів залучені бійці ГУР МОУ, які проникають у тил ворога.
Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський відпрацював у корпусах, військових частинах на Покровському напрямку і заслухав доповіді командирів щодо поточної ситуації та наявних потреб.
від 20000 до 120000 грн
Запоріжжя
112 окремий батальйон 110 ОБрТрО
Про особливості 14-денного періоду адаптації бійців у бойових частинах після проходження БЗВП та фахової підготовки АрміяInform розповів начальник групи інструкторів 127-ї окремої важкої механізованої бригади сержант…