ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Президент провів телефонні розмови з главами урядів Німеччини, Португалії, Словенії та Нідерландів

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 5 Березня 2025, 19:51

Президент України Володимир Зеленський провів телефонні розмови з очільниками урядів: Німеччини — Олафом Шольцом, Португалії — Луїшем Монтенегру, Словенії — Робертом Голобом та Нідерландів — Діком Схоофом, під час яких лідери скоординували позиції та кроки для наближення справедливого й сталого миру.

Про це повідомив увечері 5 березня сайт Президента.

Глава держави подякував кожному з партнерів за допомогу українському народові та підтримку.

Володимир Зеленський та Олаф Шольц обговорили розвиток подій в Україні та світі й обмінялися баченням майбутньої архітектури безпеки.

Окремо Президент відзначив внесок Німеччини у зміцнення українського повітряного щита та захист тисяч людей. Наша держава розраховує на збільшення співпраці в цьому напрямі.

Під час розмов із прем’єр-міністрами Португалії та Словенії Глава держави поінформував про саміт лідерів у Лондоні, на якому домовилися підготувати план кроків з метою наближення справедливого та сталого миру для України й безпеки для всієї Європи.

Ідеться і про посилення нашої держави, і про гарантії безпеки.

Президент наголосив, що для України важливо, щоб у спільному плані був врахований голос кожної країни. Наша держава у співпраці зі США та всією Європою хоче перейти до перших кроків уже найближчим часом.

Крім того, Володимир Зеленський і Роберт Голоб обговорили реалізацію ініціативи «Продовольство з України». Словенія братиме участь у цій програмі підтримки сирійського народу.

У розмові з Діком Схоофом ішлося про координацію з партнерами та зміцнення України. Нідерланди готують нові пакети військової та фінансової допомоги. Глава держави поінформував про пріоритетні потреби українських воїнів.

Як повідомляла АрміяInform, Україна й Америка заслуговують на поважний діалог і чітку позицію одне одного.

Володимир Зеленський обговорив з представниками Президента США дипломатичні зусилля для завершення війни
Володимир Зеленський обговорив з представниками Президента США дипломатичні зусилля для завершення війни

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з представниками Президента США Стівеном Віткоффом і Джаредом Кушнером.

Комбриг 125-ї бригади: Потрібно відмовлятися від військової кафедри, це злочин проти ЗСУ
Комбриг 125-ї бригади: Потрібно відмовлятися від військової кафедри, це злочин проти ЗСУ

Система військових кафедр в Україні та надання офіцерських звань по їх завершенні має бути скасована, оскільки не дає таким офіцерам достатньо знань та досвіду.

Удар по Чугуєву забрав три життя: серед загиблих — 22-річна вагітна жінка
Удар по Чугуєву забрав три життя: серед загиблих — 22-річна вагітна жінка

У ніч на 9 червня російська ракета вдарила по Чугуєву на Харківщині. Загинули троє людей, ще шестеро дістали поранення.

Ракети та ударні БПЛА: Повітряні Сили ЗСУ повідомили, скільки ворожих цілей збили вночі
Ракети та ударні БПЛА: Повітряні Сили ЗСУ повідомили, скільки ворожих цілей збили вночі

У ніч на 9 червня (з 18:30 8 червня) противник атакував двома керованими авіаційними ракетами Х-59/69 із Воронезької області та 166 ударними БПЛА.

За минулу добу ворог 50 разів намагався атакувати на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ
За минулу добу ворог 50 разів намагався атакувати на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ

Протягом минулої доби між Силами оборони та російськими окупантами відбулося 260 бойових зіткнень.

Двоє загиблих і 13 поранених, серед них двоє дітей: наслідки російських атак на Сумщині
Двоє загиблих і 13 поранених, серед них двоє дітей: наслідки російських атак на Сумщині

За добу російські удари по Сумщині забрали життя двох людей.

ВАКАНСІЇ
Зовнішній пілот, оператор БПЛА (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Штурмовик, стрілець (ЗСУ)

від 40000 до 120000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

Військовослужбовець в ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Нікополь

Старобільський РТЦК та СП

Військовослужбовець в Іршаву

Львів

Іршавський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

Зв’язківець (радіозв’язок)

від 20000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Стрілець, Стрілець – зенітник

від 20000 до 50000 грн

Старокостянтинів, Хмельницька область

--- ---