ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Лондоні розпочався саміт щодо ситуації в Україні

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 2 Березня 2025, 17:22

У Лондоні сьогодні розпочався саміт щодо ситуації в Україні за участі Президента Володимира Зеленського.

Про це повідомив Офіс Президента України.

У ньому беруть участь лідери України, Великої Британії, Данії, Італії, Іспанії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Румунії, Фінляндії, Франції, Чехії, Швеції, а також міністр закордонних справ Туреччини Хакан Фідан.

На саміт до Британії прибули генеральний секретар НАТО Марк Рютте, президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн і голова Європейської ради Антоніу Кошта.

Саміт організував премʼєр-міністр Великої Британії Кір Стармер. На заході обговорять виклики, які постали перед Україною та всією Європою, боротьбу проти російської агресії та пошуки шляхів до справедливого, стійкого миру.

Зокрема говоритимуть про те, як зміцнити позиції України – продовженням військової допомоги та посиленням економічного тиску на Росію.

За результатами зустрічі союзники скоординують позиції, напрацюють спільний план дій та конкретні кроки для закінчення війни справедливим миром і надання Україні надійних гарантій безпеки.

Як повідомляла АрміяInform, Міністр оборони України Рустем Умєров під час візиту у складі делегації Президента України до Лондона зустрівся з британським колегою Джоном Гілі.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Росіяни готують новий масований удар — Володимир Зеленський
Росіяни готують новий масований удар — Володимир Зеленський

Найближчими днями росія може здійснити масовану атаку на Україну.

«Побачив — знешкодив — поїхав далі»: бійці 141 бригади ліквідували FPV-«ждуна» просто на дорозі
«Побачив — знешкодив — поїхав далі»: бійці 141 бригади ліквідували FPV-«ждуна» просто на дорозі

Військовослужбовці 141 окремої механізованої бригади під час руху пікапом виявили на дорозі ворожий FPV-дрон, залишений у засідці.

Бійці з «Хартії» встановили контроль над будівлею міської ради Куп’янська
Бійці з «Хартії» встановили контроль над будівлею міської ради Куп’янська

Воїни Розвідувально-ударної групи 4-го батальйону бригади «Хартія» встановили державний прапор України над будівлею мерії в центрі Куп’янська.

Системний підхід до безбар’єрності: результати навчальної поїздки української делегації до Відня
Системний підхід до безбар’єрності: результати навчальної поїздки української делегації до Відня

Перша леді України Олена Зеленська взяла участь у нараді з презентації результатів навчальної поїздки української делегації до Відня. Представники України вивчали досвід управління питаннями безбар’єрності на державному й муніципальному рівнях.

15 років тюрми отримав «кріт» фсб, який наводив російські ракети на казарми курсантів ЗСУ
15 років тюрми отримав «кріт» фсб, який наводив російські ракети на казарми курсантів ЗСУ

За доказовою базою Служби безпеки 15 років ув’язнення з конфіскацією майна отримав ще один агент фсб. Ним виявився завербований ворогом курсант одного з військових інститутів України.

Миколаївський посадовець привласнив 1,4 млн, виділених на оборону — ДБР
Миколаївський посадовець привласнив 1,4 млн, виділених на оборону — ДБР

На Миколаївщині правоохоронці викрили розкрадання коштів, виділених на оборонні потреби.

ВАКАНСІЇ
Водій, військовослужбовець

від 25000 до 70000 грн

Харків

Військова частина 9951 ДПСУ

Кулеметник

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Офіцер відділення організації охорони та розшуку

від 30000 до 60000 грн

Запоріжжя, Запорізька область

Інспектор прикордонної служби, водій

від 21000 до 25000 грн

Львів

Державна прикордонна служба України

Санітарний лікар

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Розвідник

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

--- ---