ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

В Офісі Президента розповіли про розробку контрактів для мобілізованих з термінами служби

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 19 Лютого 2025, 16:53
Павло Паліса

Заступник керівника Офісу Президента полковник Павло Паліса повідомив, що триває робота над запровадженням контрактів з чіткими термінами служби для мобілізованих військовослужбовців.

Про це він сказав в інтерв’ю ТСН.

Павло Паліса наголосив, що цей вид контракту наразі перебуває на стадії розробки й досліджень і стосуватиметься військовослужбовців, які долучилися до війська за мобілізацією.

У документі планують передбачити чіткі терміни служби залежно від того, коли військовий мобілізувався.

«Громадяни України, які були мобілізовані у 2023 році, підписавши контракт, зможуть звільнитися через 9-10 місяців, умовно кажучи. Хто був мобілізований у 2024 році, підписавши контракт, зможуть теж звільнитися через трохи більший період», — сказав він.

Водночас Павло Паліса підкреслив, що це стане можливим лише після створення певних умов. «Ми не можемо оголити фронт і позбавити бойовий елемент здатності виконувати завдання», — пояснив він.

Як повідомляла АрміяInform, у застосунку «Резерв+» вийшла оновлена версія з можливістю подати заявку на укладення добровільного однорічного контракту для громадян до 25 років.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Окупанти завдали ударів по Запоріжжю та області

Окупанти завдали ударів по Запоріжжю та області

Впродовж доби окупанти завдали 715 ударів по 23 населених пунктах Запорізької області.

ЗСУ контролюють північну частину Покровська, у Мирнограді утримують позиції

ЗСУ контролюють північну частину Покровська, у Мирнограді утримують позиції

Сили оборони України надійно контролюють північну частину Покровська. Десятки спроб противника протиснути наш захист північніше залізниці — невдалі.

Сили безпілотних систем вразили важливі обʼєкти окупантів в Криму

Сили безпілотних систем вразили важливі обʼєкти окупантів в Криму

Оператори БПЛА 1 окремого центру СБС відпрацювали низку військових обʼєктів у ТОТ, в тому числі пункт запуску морських дронів.

Президент України провів онлайн-розмову з європейськими лідерами перед зустріччю з Дональдом Трампом

Президент України провів онлайн-розмову з європейськими лідерами перед зустріччю з Дональдом Трампом

У Галіфаксі дорогою до Флориди на зустріч із Президентом США Дональдом Трампом Президент України Володимир Зеленський разом із Премʼєр-міністром Канади Марком Карні провели онлайн-розмову з європейськими лідерами.

Сили оборони Півдня: тривають запеклі бої за Степногірськ

Сили оборони Півдня: тривають запеклі бої за Степногірськ

У селищі Степногірськ Запорізької області українські підрозділи ведуть оборонні дії.

В Україні хвилина мовчання

В Україні хвилина мовчання

Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського № 143/2022, хвилина мовчання проводиться щодня о 9:00, її оголошують у всіх засобах масової інформації.

ВАКАНСІЇ

Стрілець-санітар

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

112 окремий батальйон 110 ОБрТрО

Зовнішній пілот, оператор БПЛА

від 50000 до 50000 грн

Київ

412 ОББпС 101 ОБрО ГШ ЗСУ

Гранатометник

від 20100 до 120000 грн

Київ

Розвідувальний батальйон 5 Окремої Штурмової Київської бригади

Гранатометник

від 20100 до 120000 грн

Вінниця

Вінницький обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

Черговий відділу управління службою, військовослужбовець

від 25000 до 70000 грн

Харків

Військова частина 9951 ДПСУ

Бойовий медик взводу

від 21000 до 27000 грн

Білгород-Дністровський, Одеська область

--- ---