Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Направлено до суду обвинувальний акт за фактом державної зради, вчиненої в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України) стосовно 49-річного жителя Харкова, який зливав російській розвідці дані про оборонців Харківщини і «втемну» використовував свою матір.
Про це повідомила 19 лютого прокуратура Харківської області.
За даними слідства, чоловік, який працював майстром лісу на держпідприємстві «Харківська науково-дослідна станція», у липні 2024 року через Telegram почав спілкуватись з представником гру гш зс рф.
Від нього обвинувачений отримав завдання щодо збору та передачі інформації про Сили оборони на Харківщині.
Майстер лісу пішки обходив Харків та фіксував позиції українських військових та техніки. Крім того, у своєї матері, яка проживає в селі Руські Тишки, розташованому неподалік Харкова, «втемну» випитував інформацію про дислокації ЗСУ та загальну ситуацію в населеному пункті. «Звіт» у вигляді тексту і фото зрадник надсилав представнику рф.
26 серпня 2024 року правоохоронці затримали майстра лісу в порядку ст. 208 КПК України за місцем його проживання у Харкові.
На суд чоловік очікує, перебуваючи під вартою. Його судитимуть у Московському районному суді Харкова. Обвинуваченому загрожує довічне позбавлення волі.
Як повідомляла АрміяInform, на Хмельниччині затримано російського агента, який коригував ракетні удари за допомогою дронів.
У ніч на 3 квітня росіяни завдали удару БПЛА по центральній частині міста Харків, внаслідок чого постраждала людина.
Вранці 3 квітня російські війська вдарили керованими авіабомбами по Шосткинській громаді на Сумщині.
Загалом протягом минулої доби зафіксовано 230 бойових зіткнень.
За минулу добу російські загарбники втратили 1230 військових вбитими та пораненими.
У Запоріжжі завершили розслідування стосовно заступника командира одного з батальйонів, який вирішив заробити на фіктивних бойових виплатах.
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….